Jarný šprint
Dúfame, že ste začali ladiť formu, do štartu zostáva už len necelých 5 dní :-)
. . .

prehľad registrácií podľa kategórií

prehľad prihlásených v chronologickom poradí


počet pretekárov prihlásených na QUICK SPORT Jarný šprint 2019: 214

M13 - chlapci do 13 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19002Adam HudecCKM PopradKO
19161Matúš Chvojkabeer inside teamOK
19204Fabian KrálikVelosvet cycling team PrievidzaKO
19003Tomáš KuchárikLK TJ Belá-DuliceOK
19086Brian KuzmanBIKE KLUB LIPAKO
19193Jakub ŠichtaCYKLISTICKÁ TOURKO
19071Matej UrbanŽilinaOK

počet prihlásených: 7

M17 - chlapci od 14 do 17 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19007Oliver BielikSportdiagOK
19181Matúš Bojnický-KO
19206Gregor Čalkovský-KO
19195Lukáš Červenec-KO
19153Martin Čičerín-KO
19148Martin GrauzeľR.C.T. MartinKO
19132Martin Pipíška-OK
19074Adam PomšárR.C.T. MartinOK
19113Dominik ŠkutaKokosové sušienkyOK

počet prihlásených: 9

M29 - muži od 18 do 29 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19194Patrik Badáň-KO
19144Michal BartošC.T.C. Bajky.skOK
19184Jozef BednárikŠKC Liptovská LúžnaKO
19055Kamil BeláňBelkam Ranch BystričkaKO
19136Tomáš BencsíkVW Martin - výrobaKO
19215Radovan BírošCK Dolný KubínKO
19072Marek BlahoVelosvet cycling teamKO
19017Dávid FrndaGymlet Elite MTOK
19137Branislav GašparíkTop Sport TeamKO
19016Maroš GlevaňákCK MŠK KežmarokOK
19208Boris Halaša-KO
19157Tomáš HládekHeligonkári zo StraníkaKO
19202Vladimír HojdíkPROefekt teamKO
19122Tomáš Hujčák-KO
19111Adam JesenskýKokosové sušienkyOK
19149Róbert Líškabeer inside teamOK
19155Matej MinarovičTop Sport TeamKO
19032Matúš Mrozek-OK
19165Tomáš PánikŠK TopoľčiankyKO
19182Stanislav Štrbák-KO
19158Richard VadkertyHeligonkári zo StraníkaKO
19147Richard ValentaSUNCYCLE.sk Racing TeamOK
19127Miroslav VyšnýGymlet Elite MTOK

počet prihlásených: 23

M39 - muži od 30 do 39 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19167Marián Bašovský-OK
19042Martin Bobek-OK
19163Michal BočkayVOLKSWAGEN MartinKO
19018Andrej BohúňMalinô SkiAlp TeamOK
19189Roman Bukovčan-KO
19140Matej BulejHorelicaOK
19045Tomáš Grešo-OK
19160Peter Chvojkabeer inside teamOK
19101Martin ImrichMTBIKEROK
19029Zdenko Jakab-KO
19041Milan Kirnbeer inside teamOK
19178Tomáš Kočalka-KO
19096Jozef Kováč-OK
19198Matúš KováčikBanská BystricaOK
19214Peter Krajčibikepoint.sk eleven teamKO
19063Miloš LaššákŠK KOMPASOK
19128Ivan LazarDivina Racing Team EliteOK
19110Marek LegátDivina Racing Team EliteOK
19124Michal Maruniak-OK
19210Dalibor Matuškovič-KO
19109Juraj MelišDivina Racing Team EliteOK
19152Lukáš OzaniakKonvalinkyKO
19151Radovan OzaniakKonvalinkaKO
19177Dušan PiskoraPROefekt teamOK
19186Tomáš Pius-OK
19159Alexander Slivka-OK
19103Radoslav Šimun-KO
19164Jaroslav Šopor-OK
19156Peter ŠupejFatra TeamOK
19120Jozef TkáčikForza cycling teamOK
19084Michal TrautenbergerBIKE KLUB LIPAOK
19015Štefan Valo-KO
19021Radoslav VrábelDivina Racing TeamOK
19172Milan Zachersvetdveri.skKO
19008Roman Žiara-KO
19199Pavol ŽidekTop Sport TeamKO

počet prihlásených: 36

M49 - muži od 40 do 49 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19114Martin Allman-OK
19006Ivan BielikSportdiagOK
19115Tomáš BílikTrebis Sport BikeOK
19043Slavomír BrieškaSpartak TlmačeOK
19188Peter BukovčanContinental sport klubKO
19030Ladislav Csiffáry-KO
19046Peter Dorčiak-KO
19066Rastislav FapšoCMSOK
19085Ľubomír FeltovičBIKE KLUB LIPAOK
19019Ján Frnda-OK
19077Dušan Genda-OK
19013Vladislav GermanSadeSportOK
19069Ivan Harceg-OK
19135Marián KohútŠKP KBL MartinOK
19097Branislav KovalčíkCKC ČernováOK
19212Róbert KráľNutrendOK
19207Jan Krupár-KO
19024Ľubomír KuzmanBIKE KLUB LIPAOK
19047Ivan KvapilDolný KubínOK
19150Martin Litvajbeer inside teamOK
19130Vladimír LukáčCK CYKLOSPORTOK
19064Michal MacúšPro ŽilinaOK
19038Stanislav Mažáry-OK
19088Grzegorz MichnowskiSSC SuchedniówOK
19196Peter Mikula-KO
19133Jaromír MitterpachProgressive GymOK
19040Ján OrlíkOmiltýmOK
19057Jozef PlicaKeep smile :)OK
19023Rastislav Ruttkay-OK
19123Vladimír SauchVW Martin - výrobaOK
19004Miloš SopkoFatra TeamOK
19035Bohuslav Stehlíkbeer inside teamOK
19131Marián Strakoš-KO
19052Daniel StreličkaFatra TeamOK
19179Marek Šíma-KO
19166Ivan Štoder-OK
19048Viliam Švábik-KO
19044Patrick TregerTrebis sport BikeOK
19146Ján Vaculčiak-OK
19079Ivan Vandlík-OK
19117Milan VankoCyklisti MartinOK
19116Miroslav VankoDom srdca MartinOK
19080Marián Vaňko-OK
19037Boris Varga-OK
19091Leszek Zabinski-OK
19108Radoslav Zvrškovec-OK

počet prihlásených: 46

M59 - muži od 50 do 59 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19054Kamil BeláňMartelKO
19009Štefan BelvončíkJurassic bike team Dolný KubínKO
19106Peter BízikVW Martin - výrobaOK
19068Ľubomír Cabúkbikepoint.sk eleven teamOK
19201František Ferianček-KO
19102Peter Hepner-KO
19053Marián HrabovskýRotary Club MartinOK
19176Ľubomír HumajBojniceKO
19173Rastislav KlocáňStrečnoKO
19094Vladimír Klucha-OK
19118Ľuboslav KováčMošovceKO
19036Pavol KováčikContinental Sport Club ZvolenOK
19089Rastislav Kozlík-OK
19028Peter Krajňák-OK
19105Pavol KubíkVW Martin - výrobaOK
19203Ivan LamošRotary Club MartinOK
19022Miroslav MartinekLos ColapsiňosOK
19092Peter MaslančíkDivina Racing TeamKO
19168Ľuboš MečiarVelosvet cycling team PrievidzaKO
19129Miloš OchlanCK CYKLOSPORTOK
19174Peter OndečkoRotary Club MartinOK
19175Ladislav Pacúch-OK
19138Peter Pagáč-OK
19171Ľuboš Pánis-KO
19082Juraj Pappoessš PartizánskeKO
19014Ján SopúchBS Tatran TuranyOK
19020Vladimír ŠtrboDivina Racing TeamOK
19104Peter Valenta-OK
19170Julo VavrekPROefektKO
19081Ľuboš VlčkoLubocar PartizánskeKO
19107František VríčanKPHC Turčianske TepliceOK

počet prihlásených: 31

M60 - muži nad 60 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19190Pavel BumbalaRotary Club MartinOK
19011Ján Frnda-OK
19083Pavol Grajciar-OK
19078Rudolf Heleš-OK
19087Štefan HrnkoBytčaOK
19051Pavol JaníkKŠN Janík RaPOK
19211Pavol Matuškovič-KO
19093Ján NiedobaCK Energia SvitOK
19049Milan Novák-KO
19121Peter Pastucha-KO
19209Bartolomej SýkoraCK UNIKOM ZvolenKO

počet prihlásených: 11

Z13 - dievčatá do 13 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19143Michaela KováčováSKI TEAM Martinské holeOK
19139Megan KuzmanováBIKE KLUB LIPAKO
19098Miriam ŠichtováCYKLISTICKÁ TOURKO
19099Katarína ŠichtováCYKLISTICKÁ TOURKO
19191Silvia ŠichtováCYKLISTICKÁ TOURKO
19192Adriana ŠichtováCYKLISTICKÁ TOURKO

počet prihlásených: 6

Z17 - dievčatá od 14 do 17 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19070Nina Urbanovábikepoint.sk eleven teamOK

počet prihlásených: 1

Z39 - ženy od 18 do 39 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19059Katarína BeláňováBelkam Ranch BystričkaOK
19141Alexandra BulejováHorelicaOK
19183Martina Cingelová-KO
19134Andrea DaubnerováProgressive GymOK
19126Klaudia HanzelováMartelOK
19100Lenka ImrichováMTBIKEROK
19169Alena Janíčeková-KO
19027Zuzana KuzmanováBIKE KLUB LIPAOK
19197Marcela MedveďováCk po roboteOK
19034Vierka Mojskábeer inside teamOK
19213Magdaléna Pekárovábikepoint.sk eleven teamKO
19090Kamila Ploszczyca-OK
19073Andrea Poldaufová-KO
19112Lenka ŠkutováKokosové sušienkyOK
19162Veronika VálekováTJ Družba Smrečany ŽiarKO

počet prihlásených: 15

Z49 - ženy od 40 do 49 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19067Martina Cabúkovábikepoint.sk eleven teamOK
19033Miroslava Istvánfiová-OK
19065Katarína MacúšováPro ŽilinaOK
19187Daniela Michalíková-KO
19145Jana Vaculčiaková-OK

počet prihlásených: 5

Z50 - ženy nad 50 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19056Viera BeláňováBelkam Ranch BystričkaKO
19012Eva Frndová-EW
19200Elena KubíkováKPHC Turčianske TepliceKO
19142Izabela RafanidesováCRAZY TEAMOK
19119Renáta UhríkováLiptovský MikulášKO

počet prihlásených: 5

UCI - muži s licenciou do 39 rokov

 meno a priezviskoklubstav
19095Viktor FeťkoSportakus Cycling TeamOK
19125Michal KubíkKPHC Turčianske TepliceOK
19010Patrik LučanskýR.C.T. MartinKO
19205Martin Turček-KO

počet prihlásených: 4

TIR - muži s váhou 100 a viac kg bez rozdielu veku

 meno a priezviskoklubstav
19005Ján AntalKPHC Turčianske TepliceOK
19062Jozef BalekMartelKO
19058Filip BeláňBelkam Ranch BystričkaOK
19039Dominik BeniakPupkáčiOK
19154Vladimir ČičerínVOLKSWAGEN MartinKO
19075Anton Ďurinabikepoint.sk eleven teamOK
19061Vladimir HanzelMartelOK
19025Robert Kolár-OK
19031Robert Krajňák-OK
19185Zdenko Michalík-KO
19060Dušan Straňák-OK
19180Aleš Šíma-OK
19050Michal Škultéty-KO
19076Tomáš ŽitníkDivna Racing TeamOK
19001Ľubomír Žuborbeer inside teamOK

počet prihlásených: 15

späť na úvod stránky


partneri podujatia

QUICK SPORT

Bystrička

AMJ Tech, s.r.o.

beer inside team

DEK Stavebniny

Eleven sportswear Slovensko

MARKI SPORT

Pivovar Martins

NSK Servis, s.r.o.

Nutrend

Rector Slovakia

ROTARY CLUB MARTIN

Predajňa STIHL

Turiec film, o.z.

Únia Žien Slovenska

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Win, s.r.o.

mediálni partneri

Bikepoint

SPORTMEDIA, s.r.o.

mtbiker.sk

partnerské stránky

cyklopozitiv

cyklistimt


facebook


posledná aktualizácia: 22.04.2019