Jarný šprint
Deviaty ročník je za nami, opäť sa stretneme na štarte v roku 2019.
. . .

výsledky

výsledkové listiny na stiahnutie | historický prehľad výsledkov

požadovaný formát zobrazenia:

   

absolútne poradie pretekov

 čísloK meno a priezviskoklubčasrýchlosť
1.168UCI Vladimír HojdíkPROefekt team0:21:4325,83 km/h
2.106UCI Radovan Bíroš-0:22:0925,33 km/h
3.90M49 Miloš SopkoFatra Team0:23:0124,37 km/h
4.39UCI Martin ImrichMTBiker0:23:0624,29 km/h
5.181UCI Matúš JurečkaCK ZNIEV0:23:1124,20 km/h
6.84UCI Jozef MartiškaKNAC Ružomberok0:23:2523,96 km/h
7.132M29 Richard ValentaSUNCYCLE.sk Racing Team0:23:2923,89 km/h
8.101UCI Jozef BednárikŠKC Liptovská Lužná0:23:3123,86 km/h
9.161M49 Ivan HarcegTREK KCK Oslany0:23:3523,79 km/h
10.89M29 Matej MoravčíkFatra Team0:23:4623,60 km/h
11.96M39 Michal DubovecInShape0:23:5723,42 km/h
12.11M39 Pavol Sivák-0:24:1123,20 km/h
13.88M49 Daniel StreličkaFatra Team0:24:1823,09 km/h
14.26UCI Michal KubíkKPHC Turčianske Teplice0:24:2023,05 km/h
15.51M39 Ľubomír KuzmanBIKE KLUB LIPA0:24:2822,93 km/h
16.169UCI Viktor FeťkoRCT Martin0:24:3722,79 km/h
16.131M29 Patrik RemišFatra Team0:24:3722,79 km/h
18.79M39 Andrej BožikBlesovce0:24:4422,68 km/h
19.103M59 Vladimír Klucha-0:25:0922,31 km/h
20.36M39 Michal ChalupčíkCyklisti Martin0:25:1422,23 km/h
21.2M39 Andrej BohúňMalinô Skialp Team0:25:2422,09 km/h
22.14M49 Ivan BielikSportdiag Team0:25:2622,06 km/h
23.133M39 Peter ŠupejFatra Team0:25:4121,84 km/h
24.83M59 Milan JánošíkKNAC Ružomberok0:25:4421,80 km/h
25.50M29 Maroš GlevaňákCK MŠK Kežmarok0:25:4521,79 km/h
26.82M49 Vladislav GermanVertigo0:25:5221,69 km/h
27.146M39 Jozef DrienovskýŠK Topoľčianky0:25:5421,66 km/h
28.140M29 Peter Ďanovský-0:25:5521,65 km/h
29.145M17 Tomáš PánikŠK Topoľčianky0:26:0321,54 km/h
30.60UCI Róbert NavrátilFinančné centrum team0:26:0721,48 km/h
30.125M39 Jakub Kochol-0:26:0721,48 km/h
31.33M39 Peter BahorecJacovce0:26:0721,48 km/h
33.170M29 Marek Vandlíkmaraton.bike0:26:4021,04 km/h
34.52M39 Michal TrautenbergerBIKE KLUB LIPA0:26:4321,00 km/h
34.75M39 Martin KučerkaBojná0:26:4321,00 km/h
36.47M17 Matúš OravecDivina Racing Team0:26:4520,97 km/h
37.152M29 Stanislav GelačákBlack Ducks Racing0:26:5220,88 km/h
38.138M49 Eduard Schelling-0:26:5720,82 km/h
39.160M39 Ivan LazarDivina Racing Team0:26:5820,80 km/h
40.73M49 Gabriel SchmidtELBA Kremnica0:27:0020,78 km/h
41.93M59 Rastislav KlocáňStrečno0:27:0420,73 km/h
42.72M49 Tomáš ChvojkaATST Martin0:27:0720,69 km/h
42.139M29 Matej Ďanovský-0:27:0720,69 km/h
44.244M39 René Lukáčbeer inside team0:27:1320,61 km/h
45.127M29 Matej HaviarAK Zdravie v pohybe Lučatín0:27:1820,55 km/h
46.163M49 Miroslav Martinek-0:27:1920,54 km/h
47.6M59 Pavol KubíkBystrička0:27:2320,49 km/h
48.25M39 Martin MišovicSportdiag Team0:27:3420,35 km/h
49.91M60 Vladimír Palúch-0:27:4220,25 km/h
50.241M49 Martin Litvajbeer inside team0:27:5220,13 km/h
51.166M59 Juraj Pappslimák Partizánske0:27:5320,12 km/h
52.147M39 Martin Krúpa-0:28:0919,93 km/h
53.158M29 Tomáš Kincl-0:28:1419,87 km/h
54.9M49 Grzegorz MichnowskiSSC Suchedniów0:28:1619,85 km/h
55.7M39 Jozef Kováč-0:28:2019,80 km/h
56.5M29 Miloš LaššákŠK KOMPAS0:28:2119,79 km/h
57.114M59 Ľuboš VlčkoLubocar0:28:2519,74 km/h
58.149M49 Tomáš BílikTrebis Sport Bike0:28:2919,70 km/h
59.105M49 Michal FaustPlatnička.sk0:28:3119,67 km/h
60.109M39 Michal Maruniak-0:28:3619,62 km/h
61.110M29 Roman Melo-0:28:3819,59 km/h
62.150M29 Tomáš ChabadasBike Racing Team0:28:4819,48 km/h
63.37M49 Leszek Zabinski-0:28:5019,46 km/h
64.249M29 Róbert Líškabeer inside team0:28:5219,43 km/h
65.130M49 Pavol NovotnýHAPPY FEET0:28:5419,41 km/h
66.148M49 Patrick TrégerTrebis Sport Bike0:28:5919,36 km/h
67.165M29 Richard VadkertyUž sa len smejem0:29:0019,34 km/h
68.141M49 Ľubomír Humaj-0:29:0319,31 km/h
69.143M60 Bartolomej SýkoraCK Unicom Zvolen0:29:1219,21 km/h
70.67M59 Peter Valenta-0:29:1919,14 km/h
71.74M60 Peter Pastucha-0:29:2319,09 km/h
72.156Z49 Martina Cabúkovábikepoint.sk0:29:2919,03 km/h
73.94M29 Matej Oberta-0:29:3219,00 km/h
74.175M49 Ján KršákCK Vasilov0:29:3418,97 km/h
75.32M39 Miroslav ČahojVelosvet cycling team Prievidza0:29:3918,92 km/h
76.134M17 Radovan DrozdYoung Talent Cycling Team0:29:4018,91 km/h
77.69UCI Marek BlahoVelosvet cycling team Prievidza0:29:4718,84 km/h
77.55M49 Juraj MichálekTrek team0:29:4718,84 km/h
79.123M59 Marián HrabovskýRotary Club Martin0:29:5618,74 km/h
80.246M59 Miroslav Kuželbeer inside team0:30:0018,70 km/h
81.70M60 Eduard GrácikJurassic bike team Dolný Kubín0:30:0418,66 km/h
82.124Z49 Ivona ŽirkováRotary Club Martin0:30:1718,53 km/h
83.43M60 Štefan HrnkoBytča0:30:1818,51 km/h
84.112M39 Tomáš ŽitníkDivina Racing Team0:30:2318,46 km/h
84.137M49 Jaroslav Babnič-0:30:2318,46 km/h
86.22M60 Dalibor Kubini-0:30:2618,43 km/h
87.151M39 Róbert BatkaMartin0:30:3418,35 km/h
88.44M29 Alex Nagy-0:30:3918,30 km/h
88.107Z39 Ivana Riegrová-0:30:3918,30 km/h
89.54M49 Milan DanišDrevorubci0:30:3918,30 km/h
91.98M39 Jozef TkáčikForza cycling Team0:31:0318,07 km/h
92.46M49 Peter HönschŠKRT Rajecké Teplice0:31:0918,01 km/h
93.3M39 Martin KollárPLH advanced engineering0:31:1317,97 km/h
94.248M39 Matej Valkobeer inside team0:31:1417,96 km/h
95.180M49 František TonkovičBiker ZM0:31:2617,85 km/h
96.171Z39 Alena JaníčekováTJ Družba Smrečany Žiar0:31:3017,81 km/h
97.250M39 Milan Kirnbeer inside team0:31:3517,76 km/h
98.157M59 Ľubomír Cabúkbikepoint.sk0:31:3817,73 km/h
99.144M49 Branislav Jendrišák-0:31:4017,72 km/h
100.80Z39 Zuzana Schvarcová-0:31:5217,60 km/h
101.63M29 Matej Rosenberg-0:32:0017,53 km/h
102.78TIR Anton Ďurinabikepoint.sk0:32:0117,52 km/h
103.162M60 Ján BenkoJurassic bike team Dolný Kubín0:32:0217,51 km/h
104.34M29 Adam ProstrednýFatra Team0:32:0717,47 km/h
105.71M59 Štefan BelvončíkJurassic bike team Dolný Kubín0:32:0917,45 km/h
106.19Z49 Martina JesenskáTriMat Martin0:32:1817,37 km/h
106.121M60 Pavel BumbalaRotary Club Martin0:32:1817,37 km/h
108.245M59 Jaroslav Rypkabeer inside team0:32:2217,33 km/h
109.179M49 Ján VaculčiakLK Valčianska dolina0:32:2617,30 km/h
109.113M59 Vladimír ŠtrboDivina Racing Team0:32:2617,30 km/h
111.66Z17 Nina UrbanováELEVEN sportswear0:32:2717,29 km/h
112.100M49 Milan Majtánbikepoint.sk0:32:2817,28 km/h
113.8M29 Dávid Frnda-0:32:3217,24 km/h
114.178Z49 Jana VaculčiakováLK Valčianska dolina0:32:3717,20 km/h
115.154M17 Jakub Vališ-0:32:4517,13 km/h
116.56M49 Anton BackoLamy0:32:4617,12 km/h
116.16M49 Martin SvrčekTriMat0:32:4617,12 km/h
118.45M49 Roman Nagy-0:32:5017,09 km/h
119.64M49 Róbert KráľMartin0:32:5517,04 km/h
120.164Z39 Veronika VálekováTJ Družba Smrečany Žiar0:33:0116,99 km/h
121.48M59 Peter Pagač-0:33:0816,93 km/h
122.35M49 Ivan KvapilDolný Kubín0:33:1216,90 km/h
123.77M49 Anton BalajkaJZD Veľké Dvorany0:33:1416,88 km/h
124.15M39 Michal ObžeraSHREK0:33:2316,80 km/h
125.24M59 Miroslav TechnovskýContinental Sport Club Zvolen0:33:2916,75 km/h
126.10M49 Rastislav Ruttkay-0:33:4216,65 km/h
127.176M49 Rastislav Ižip-0:33:4316,64 km/h
128.167M49 Viliam Švábik-0:33:4916,59 km/h
129.135M13 Adam HudecCK CykloGlajza BB0:33:5016,58 km/h
130.116M59 Milan ĎurčovČerní koně CZ0:34:0516,46 km/h
131.118M39 Marek Búci-0:34:3516,22 km/h
132.99TIR Dušan Straňák-0:34:4416,15 km/h
133.31M17 Matúš Šándrik-0:34:4716,13 km/h
134.38Z39 Lenka BarajováMTBiker0:34:5116,10 km/h
135.17M49 Ján Krupar-0:34:5216,09 km/h
136.42M49 Jozef PlicaKeep smile :-)0:34:5616,06 km/h
137.62M29 Dávid Rosenberg-0:35:1815,89 km/h
138.86TIR Róbert Krajňák-0:35:2415,85 km/h
139.58Z39 Zuzana KuzmanováBIKE KLUB LIPA0:35:2615,83 km/h
140.18M39 Andreas Vutas-0:35:3415,77 km/h
141.119TIR Miloš KyselicaEleven-Sportswear.sk0:35:3915,74 km/h
142.30M59 Kamil BeláňMartel elektromontáže0:35:4715,68 km/h
143.126M60 Pavol JaníkKŠN Janík RaP0:35:5915,59 km/h
144.117Z39 Terézia Jamrichová-0:36:0515,55 km/h
145.20Z13 Miriam ŠichtováCYKLISTICKÁ TOUR0:36:1115,50 km/h
146.76Z50 Izabela RafanidesováCRAZY TEAM0:36:1415,48 km/h
146.81TIR Róbert Kolár-0:36:1415,48 km/h
148.23M49 Ivan KánContinental Sport Club Zvolen0:36:1615,47 km/h
149.97M17 Samuel GajdošíkForza Cycling Team0:36:2015,44 km/h
150.49M60 Milan NovákMT0:36:2215,43 km/h
151.92Z49 Jaroslava Galková-0:36:2615,40 km/h
152.129M39 Matej Bulej-0:36:3115,36 km/h
153.111Z50 Monika ĎurčováCK Unicom Zvolen0:36:3215,36 km/h
154.247TIR Miroslav Debnárbeer inside team0:36:4015,30 km/h
154.155M17 Tobiáš Kozman-0:36:4015,30 km/h
156.122M49 Peter OndečkoRotary Club Martin0:36:5815,18 km/h
157.174Z49 Janka KršákováCK Vasilov0:37:1115,09 km/h
158.115M29 Miroslav Vyšný-0:37:1415,07 km/h
159.53M60 Rudolf HelešChorvátsky Grob0:37:1915,03 km/h
160.29Z50 Viera BeláňováBelkam ranč0:37:2614,99 km/h
161.142TIR Rastislav ĎungelTeplička nad Váhom0:37:4914,83 km/h
162.13M60 Ján FrndaHYDAC0:37:5314,81 km/h
163.136Z50 Elena KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:38:1414,67 km/h
164.153M29 Dalibor Matuškovič-0:38:2614,60 km/h
165.108M49 Adrián Pilch-0:38:3514,54 km/h
166.59M39 Štefan Valo-0:38:3614,53 km/h
167.173M59 Peter MičuchWolves bike team Lanska PB0:38:3814,52 km/h
168.21M59 Pavol KováčikContinental Sport Club Zvolen0:38:5814,40 km/h
169.172M17 Samuel RakúsTotal Brutal Ski Extrem0:39:1314,31 km/h
170.128Z39 Alexandra Bulejová-0:39:1914,27 km/h
171.177Z13 Nia VaculčiakováLK Valčianska dolina0:39:2714,22 km/h
172.104M49 Dušan Genda-0:39:3314,18 km/h
173.102Z39 Monika ĎurčováIron Spinning Zvolen0:40:0813,98 km/h
174.4M49 Ján Frnda-0:40:1413,94 km/h
175.85M29 Patrik Krajči-0:41:0513,66 km/h
176.41Z39 Vierka MojskáKeep smile :-)0:41:2013,57 km/h
177.40M60 Miroslav KalasKeep smile :-)0:42:0513,33 km/h
178.28M49 Martin AllmanBazalka0:42:1913,26 km/h
179.27Z39 Adriana AndelováBazalka0:42:4913,10 km/h
180.65M13 Matej UrbanELEVEN sportswear0:42:5513,07 km/h
181.120Z50 Lea KockováRotary Club Martin0:43:2112,94 km/h
182.87TIR Dominik Beniak-0:45:2112,37 km/h
183.57M17 Patrik BackoŽilina0:48:3011,57 km/h
184.68Z50 Dagmar Valentová-0:49:3411,32 km/h
185.159M59 Ján SopúchBS Tatran Turany0:50:0611,20 km/h
186.12Z13 Viktória BielikováSport Diag0:52:1310,74 km/h
187.1M13 Tomáš KuchárikLK Jasenská dolina0:54:3510,28 km/h
188.242M13 Matúš Chvojkabeer inside team0:56:509,87 km/h
188.243M39 Peter Chvojkabeer inside team0:56:509,87 km/h

DNF: 95 – Peter Paršo

späť na úvod stránky

partneri podujatia

QUICK SPORT

Obec Bystrička

NSK Servis

MARKI SPORT

Nutrend

DEMA

MARTINS

Vitar

Cyklomapy

Kovorytectvo

Optika Mokrý

Železiarstvo OZEX

BRAMAPO

AMJ-TECH

PARAPETROL

ROTARY CLUB

ÚŽS

DOM Kúpelne

WIN

Šróbik plus

mediálni partneri

bikepoint

mtbiker

partnerské stránky

cyklopozitiv

cyklistimt


facebook


posledná aktualizácia: 22.04.2018