Jarný šprint
Dúfame, že ste začali ladiť formu, do štartu zostáva už len necelých 5 dní :-)
. . .

výsledky

výsledkové listiny na stiahnutie | historický prehľad výsledkov

požadovaný formát zobrazenia:

   

absolútne poradie pretekov

 čísloK meno a priezviskoklubčasrýchlosť
1.168UCI Vladimír HojdíkPROefekt team0:21:4325,83 km/h
2.106UCI Radovan Bíroš-0:22:0925,33 km/h
3.90M49 Miloš SopkoFatra Team0:23:0124,37 km/h
4.39UCI Martin ImrichMTBiker0:23:0624,29 km/h
5.181UCI Matúš JurečkaCK ZNIEV0:23:1124,20 km/h
6.84UCI Jozef MartiškaKNAC Ružomberok0:23:2523,96 km/h
7.132M29 Richard ValentaSUNCYCLE.sk Racing Team0:23:2923,89 km/h
8.101UCI Jozef BednárikŠKC Liptovská Lužná0:23:3123,86 km/h
9.161M49 Ivan HarcegTREK KCK Oslany0:23:3523,79 km/h
10.89M29 Matej MoravčíkFatra Team0:23:4623,60 km/h
11.96M39 Michal DubovecInShape0:23:5723,42 km/h
12.11M39 Pavol Sivák-0:24:1123,20 km/h
13.88M49 Daniel StreličkaFatra Team0:24:1823,09 km/h
14.26UCI Michal KubíkKPHC Turčianske Teplice0:24:2023,05 km/h
15.51M39 Ľubomír KuzmanBIKE KLUB LIPA0:24:2822,93 km/h
16.169UCI Viktor FeťkoRCT Martin0:24:3722,79 km/h
16.131M29 Patrik RemišFatra Team0:24:3722,79 km/h
18.79M39 Andrej BožikBlesovce0:24:4422,68 km/h
19.103M59 Vladimír Klucha-0:25:0922,31 km/h
20.36M39 Michal ChalupčíkCyklisti Martin0:25:1422,23 km/h
21.2M39 Andrej BohúňMalinô Skialp Team0:25:2422,09 km/h
22.14M49 Ivan BielikSportdiag Team0:25:2622,06 km/h
23.133M39 Peter ŠupejFatra Team0:25:4121,84 km/h
24.83M59 Milan JánošíkKNAC Ružomberok0:25:4421,80 km/h
25.50M29 Maroš GlevaňákCK MŠK Kežmarok0:25:4521,79 km/h
26.82M49 Vladislav GermanVertigo0:25:5221,69 km/h
27.146M39 Jozef DrienovskýŠK Topoľčianky0:25:5421,66 km/h
28.140M29 Peter Ďanovský-0:25:5521,65 km/h
29.145M17 Tomáš PánikŠK Topoľčianky0:26:0321,54 km/h
30.60UCI Róbert NavrátilFinančné centrum team0:26:0721,48 km/h
30.125M39 Jakub Kochol-0:26:0721,48 km/h
31.33M39 Peter BahorecJacovce0:26:0721,48 km/h
33.170M29 Marek Vandlíkmaraton.bike0:26:4021,04 km/h
34.52M39 Michal TrautenbergerBIKE KLUB LIPA0:26:4321,00 km/h
34.75M39 Martin KučerkaBojná0:26:4321,00 km/h
36.47M17 Matúš OravecDivina Racing Team0:26:4520,97 km/h
37.152M29 Stanislav GelačákBlack Ducks Racing0:26:5220,88 km/h
38.138M49 Eduard Schelling-0:26:5720,82 km/h
39.160M39 Ivan LazarDivina Racing Team0:26:5820,80 km/h
40.73M49 Gabriel SchmidtELBA Kremnica0:27:0020,78 km/h
41.93M59 Rastislav KlocáňStrečno0:27:0420,73 km/h
42.72M49 Tomáš ChvojkaATST Martin0:27:0720,69 km/h
42.139M29 Matej Ďanovský-0:27:0720,69 km/h
44.244M39 René Lukáčbeer inside team0:27:1320,61 km/h
45.127M29 Matej HaviarAK Zdravie v pohybe Lučatín0:27:1820,55 km/h
46.163M49 Miroslav Martinek-0:27:1920,54 km/h
47.6M59 Pavol KubíkBystrička0:27:2320,49 km/h
48.25M39 Martin MišovicSportdiag Team0:27:3420,35 km/h
49.91M60 Vladimír Palúch-0:27:4220,25 km/h
50.241M49 Martin Litvajbeer inside team0:27:5220,13 km/h
51.166M59 Juraj Pappslimák Partizánske0:27:5320,12 km/h
52.147M39 Martin Krúpa-0:28:0919,93 km/h
53.158M29 Tomáš Kincl-0:28:1419,87 km/h
54.9M49 Grzegorz MichnowskiSSC Suchedniów0:28:1619,85 km/h
55.7M39 Jozef Kováč-0:28:2019,80 km/h
56.5M29 Miloš LaššákŠK KOMPAS0:28:2119,79 km/h
57.114M59 Ľuboš VlčkoLubocar0:28:2519,74 km/h
58.149M49 Tomáš BílikTrebis Sport Bike0:28:2919,70 km/h
59.105M49 Michal FaustPlatnička.sk0:28:3119,67 km/h
60.109M39 Michal Maruniak-0:28:3619,62 km/h
61.110M29 Roman Melo-0:28:3819,59 km/h
62.150M29 Tomáš ChabadasBike Racing Team0:28:4819,48 km/h
63.37M49 Leszek Zabinski-0:28:5019,46 km/h
64.249M29 Róbert Líškabeer inside team0:28:5219,43 km/h
65.130M49 Pavol NovotnýHAPPY FEET0:28:5419,41 km/h
66.148M49 Patrick TregerTrebis Sport Bike0:28:5919,36 km/h
67.165M29 Richard VadkertyUž sa len smejem0:29:0019,34 km/h
68.141M49 Ľubomír Humaj-0:29:0319,31 km/h
69.143M60 Bartolomej SýkoraCK Unicom Zvolen0:29:1219,21 km/h
70.67M59 Peter Valenta-0:29:1919,14 km/h
71.74M60 Peter Pastucha-0:29:2319,09 km/h
72.156Z49 Martina Cabúkovábikepoint.sk0:29:2919,03 km/h
73.94M29 Matej Oberta-0:29:3219,00 km/h
74.175M49 Ján KršákCK Vasilov0:29:3418,97 km/h
75.32M39 Miroslav ČahojVelosvet cycling team Prievidza0:29:3918,92 km/h
76.134M17 Radovan DrozdYoung Talent Cycling Team0:29:4018,91 km/h
77.69UCI Marek BlahoVelosvet cycling team Prievidza0:29:4718,84 km/h
77.55M49 Juraj MichálekTrek team0:29:4718,84 km/h
79.123M59 Marián HrabovskýRotary Club Martin0:29:5618,74 km/h
80.246M59 Miroslav Kuželbeer inside team0:30:0018,70 km/h
81.70M60 Eduard GrácikJurassic bike team Dolný Kubín0:30:0418,66 km/h
82.124Z49 Ivona ŽirkováRotary Club Martin0:30:1718,53 km/h
83.43M60 Štefan HrnkoBytča0:30:1818,51 km/h
84.112M39 Tomáš ŽitníkDivina Racing Team0:30:2318,46 km/h
84.137M49 Jaroslav Babnič-0:30:2318,46 km/h
86.22M60 Dalibor Kubini-0:30:2618,43 km/h
87.151M39 Róbert BatkaMartin0:30:3418,35 km/h
88.44M29 Alex Nagy-0:30:3918,30 km/h
88.107Z39 Ivana Riegrová-0:30:3918,30 km/h
89.54M49 Milan DanišDrevorubci0:30:3918,30 km/h
91.98M39 Jozef TkáčikForza cycling Team0:31:0318,07 km/h
92.46M49 Peter HönschŠKRT Rajecké Teplice0:31:0918,01 km/h
93.3M39 Martin KollárPLH advanced engineering0:31:1317,97 km/h
94.248M39 Matej Valkobeer inside team0:31:1417,96 km/h
95.180M49 František TonkovičBiker ZM0:31:2617,85 km/h
96.171Z39 Alena JaníčekováTJ Družba Smrečany Žiar0:31:3017,81 km/h
97.250M39 Milan Kirnbeer inside team0:31:3517,76 km/h
98.157M59 Ľubomír Cabúkbikepoint.sk0:31:3817,73 km/h
99.144M49 Branislav Jendrišák-0:31:4017,72 km/h
100.80Z39 Zuzana Schvarcová-0:31:5217,60 km/h
101.63M29 Matej Rosenberg-0:32:0017,53 km/h
102.78TIR Anton Ďurinabikepoint.sk0:32:0117,52 km/h
103.162M60 Ján BenkoJurassic bike team Dolný Kubín0:32:0217,51 km/h
104.34M29 Adam ProstrednýFatra Team0:32:0717,47 km/h
105.71M59 Štefan BelvončíkJurassic bike team Dolný Kubín0:32:0917,45 km/h
106.19Z49 Martina JesenskáTriMat Martin0:32:1817,37 km/h
106.121M60 Pavel BumbalaRotary Club Martin0:32:1817,37 km/h
108.245M59 Jaroslav Rypkabeer inside team0:32:2217,33 km/h
109.179M49 Ján VaculčiakLK Valčianska dolina0:32:2617,30 km/h
109.113M59 Vladimír ŠtrboDivina Racing Team0:32:2617,30 km/h
111.66Z17 Nina UrbanováELEVEN sportswear0:32:2717,29 km/h
112.100M49 Milan Majtánbikepoint.sk0:32:2817,28 km/h
113.8M29 Dávid Frnda-0:32:3217,24 km/h
114.178Z49 Jana VaculčiakováLK Valčianska dolina0:32:3717,20 km/h
115.154M17 Jakub Vališ-0:32:4517,13 km/h
116.56M49 Anton BackoLamy0:32:4617,12 km/h
116.16M49 Martin SvrčekTriMat0:32:4617,12 km/h
118.45M49 Roman Nagy-0:32:5017,09 km/h
119.64M49 Róbert KráľMartin0:32:5517,04 km/h
120.164Z39 Veronika VálekováTJ Družba Smrečany Žiar0:33:0116,99 km/h
121.48M59 Peter Pagač-0:33:0816,93 km/h
122.35M49 Ivan KvapilDolný Kubín0:33:1216,90 km/h
123.77M49 Anton BalajkaJZD Veľké Dvorany0:33:1416,88 km/h
124.15M39 Michal ObžeraSHREK0:33:2316,80 km/h
125.24M59 Miroslav TechnovskýContinental Sport Club Zvolen0:33:2916,75 km/h
126.10M49 Rastislav Ruttkay-0:33:4216,65 km/h
127.176M49 Rastislav Ižip-0:33:4316,64 km/h
128.167M49 Viliam Švábik-0:33:4916,59 km/h
129.135M13 Adam HudecCK CykloGlajza BB0:33:5016,58 km/h
130.116M59 Milan ĎurčovČerní koně CZ0:34:0516,46 km/h
131.118M39 Marek Búci-0:34:3516,22 km/h
132.99TIR Dušan Straňák-0:34:4416,15 km/h
133.31M17 Matúš Šándrik-0:34:4716,13 km/h
134.38Z39 Lenka BarajováMTBiker0:34:5116,10 km/h
135.17M49 Ján Krupar-0:34:5216,09 km/h
136.42M49 Jozef PlicaKeep smile :)0:34:5616,06 km/h
137.62M29 Dávid Rosenberg-0:35:1815,89 km/h
138.86TIR Róbert Krajňák-0:35:2415,85 km/h
139.58Z39 Zuzana KuzmanováBIKE KLUB LIPA0:35:2615,83 km/h
140.18M39 Andreas Vutas-0:35:3415,77 km/h
141.119TIR Miloš KyselicaEleven-Sportswear.sk0:35:3915,74 km/h
142.30M59 Kamil BeláňMartel elektromontáže0:35:4715,68 km/h
143.126M60 Pavol JaníkKŠN Janík RaP0:35:5915,59 km/h
144.117Z39 Terézia Jamrichová-0:36:0515,55 km/h
145.20Z13 Miriam ŠichtováCYKLISTICKÁ TOUR0:36:1115,50 km/h
146.76Z50 Izabela RafanidesováCRAZY TEAM0:36:1415,48 km/h
146.81TIR Róbert Kolár-0:36:1415,48 km/h
148.23M49 Ivan KánContinental Sport Club Zvolen0:36:1615,47 km/h
149.97M17 Samuel GajdošíkForza Cycling Team0:36:2015,44 km/h
150.49M60 Milan NovákMT0:36:2215,43 km/h
151.92Z49 Jaroslava Galková-0:36:2615,40 km/h
152.129M39 Matej Bulej-0:36:3115,36 km/h
153.111Z50 Monika ĎurčováCK Unicom Zvolen0:36:3215,36 km/h
154.247TIR Miroslav Debnárbeer inside team0:36:4015,30 km/h
154.155M17 Tobiáš Kozman-0:36:4015,30 km/h
156.122M49 Peter OndečkoRotary Club Martin0:36:5815,18 km/h
157.174Z49 Janka KršákováCK Vasilov0:37:1115,09 km/h
158.115M29 Miroslav Vyšný-0:37:1415,07 km/h
159.53M60 Rudolf HelešChorvátsky Grob0:37:1915,03 km/h
160.29Z50 Viera BeláňováBelkam ranč0:37:2614,99 km/h
161.142TIR Rastislav ĎungelTeplička nad Váhom0:37:4914,83 km/h
162.13M60 Ján FrndaHYDAC0:37:5314,81 km/h
163.136Z50 Elena KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:38:1414,67 km/h
164.153M29 Dalibor Matuškovič-0:38:2614,60 km/h
165.108M49 Adrián Pilch-0:38:3514,54 km/h
166.59M39 Štefan Valo-0:38:3614,53 km/h
167.173M59 Peter MičuchWolves bike team Lanska PB0:38:3814,52 km/h
168.21M59 Pavol KováčikContinental Sport Club Zvolen0:38:5814,40 km/h
169.172M17 Samuel RakúsTotal Brutal Ski Extrem0:39:1314,31 km/h
170.128Z39 Alexandra Bulejová-0:39:1914,27 km/h
171.177Z13 Nia VaculčiakováLK Valčianska dolina0:39:2714,22 km/h
172.104M49 Dušan Genda-0:39:3314,18 km/h
173.102Z39 Monika ĎurčováIron Spinning Zvolen0:40:0813,98 km/h
174.4M49 Ján Frnda-0:40:1413,94 km/h
175.85M29 Patrik Krajči-0:41:0513,66 km/h
176.41Z39 Vierka MojskáKeep smile :-)0:41:2013,57 km/h
177.40M60 Miroslav KalasKeep smile :-)0:42:0513,33 km/h
178.28M49 Martin AllmanBazalka0:42:1913,26 km/h
179.27Z39 Adriana AndelováBazalka0:42:4913,10 km/h
180.65M13 Matej UrbanELEVEN sportswear0:42:5513,07 km/h
181.120Z50 Lea KockováRotary Club Martin0:43:2112,94 km/h
182.87TIR Dominik Beniak-0:45:2112,37 km/h
183.57M17 Patrik BackoŽilina0:48:3011,57 km/h
184.68Z50 Dagmar Valentová-0:49:3411,32 km/h
185.159M59 Ján SopúchBS Tatran Turany0:50:0611,20 km/h
186.12Z13 Viktória BielikováSport Diag0:52:1310,74 km/h
187.1M13 Tomáš KuchárikLK Jasenská dolina0:54:3510,28 km/h
188.242M13 Matúš Chvojkabeer inside team0:56:509,87 km/h
188.243M39 Peter Chvojkabeer inside team0:56:509,87 km/h

DNF: 95 – Peter Paršo

späť na úvod stránky

partneri podujatia

QUICK SPORT

Bystrička

AMJ Tech, s.r.o.

beer inside team

DEK Stavebniny

Eleven sportswear Slovensko

MARKI SPORT

Pivovar Martins

NSK Servis, s.r.o.

Nutrend

Rector Slovakia

ROTARY CLUB MARTIN

Predajňa STIHL

Turiec film, o.z.

Únia Žien Slovenska

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Win, s.r.o.

mediálni partneri

Bikepoint

SPORTMEDIA, s.r.o.

mtbiker.sk

partnerské stránky

cyklopozitiv

cyklistimt


facebook


posledná aktualizácia: 21.03.2019