Jarný šprint
Deviaty ročník je za nami, opäť sa stretneme na štarte v roku 2019.
. . .

výsledky

výsledkové listiny na stiahnutie | historický prehľad výsledkov

požadovaný formát zobrazenia:

   

absolútne poradie pretekov

 čísloK meno a priezviskoklubčasrýchlosť
1.141UCI Milan BarényiTREK KCK Oslany0:20:3227,32 km/h
2.74UCI Radovan BírošCyklopozitív Žilina0:21:0526,61 km/h
3.81UCI Ján GallikKaktus Bike Bratislava0:22:3624,82 km/h
4.1MAX Rastislav Balkobeer inside team0:23:0224,36 km/h
5.17M49 Peter BodnovičMarkušovce0:23:0724,27 km/h
6.118MAX Pavol SivákŽilina - Povedz loď0:23:1624,11 km/h
7.30MAX Juraj MelišDivina Racing Team0:23:1824,08 km/h
8.197MAX Marek LitvajSKIALP Kriváň0:23:2523,96 km/h
8.82MAX Pavol DobiašDEMA Racing Team Senica0:23:2523,96 km/h
10.33MAX Jozef MartiškaČernová0:23:4223,67 km/h
11.61UCI Tomáš VišňovskýCK EPIC Dohňany0:23:5423,47 km/h
12.12M49 Jozef JavorkaKNAC Ružomberok0:23:5523,46 km/h
13.192M49 Miroslav HulejKNAC Ružomberok0:24:0823,25 km/h
14.193M49 Igor OtepkaCykloklub DK0:24:1623,12 km/h
15.69MAX Peter KasmanCyklomag team0:24:3222,87 km/h
16.190MCX Milan JánošíkKNAC Ružomberok0:24:3922,76 km/h
17.159MAX Peter RichterCK Bikestar Tužina0:24:4322,70 km/h
18.28MAX Tomáš KojtalMartin0:24:4522,67 km/h
18.22UCI Michal HrivnákR.C.T. Martin0:24:4522,67 km/h
20.186MAX Andrej BohúňMalinô Skialp Team0:24:5222,56 km/h
21.8M49 Peter ŠichtaKPHC Turčianske Teplice0:25:0222,41 km/h
22.57MAX Juraj HolášDivina Racing Team0:25:1522,22 km/h
23.191MAX Peter Tuchyňa-0:25:1722,19 km/h
24.148MAX Martin ImrichCyklomag team0:25:1922,16 km/h
24.14MAX Roman PuclíkMetenici0:25:1922,16 km/h
26.154M49 Peter Panák-0:25:2222,12 km/h
27.110MAX Miloš Laššák-0:25:2422,09 km/h
28.189MAX Ladislav CsiffáryKNAC Ružomberok0:25:3921,87 km/h
28.106MAX Gabriel Schmidt-0:25:3921,87 km/h
30.91M49 Karol PilnýMT Bikers Pohronie0:25:4221,83 km/h
31.85M49 Richard DemeterAŠKP Žilina0:25:5021,72 km/h
32.139MAX Ján FapšoCykloservis Martin Smatana PB0:26:0421,52 km/h
33.142MAX Karol Baďura-0:26:1221,41 km/h
34.5MAX Branislav Beňo-0:26:2421,25 km/h
35.71M49 Ján Paliesek-0:26:2621,22 km/h
36.41MAX Peter FrndaFreja Sport Club0:26:3021,17 km/h
37.177M49 Piotr Chilecki-0:26:3221,14 km/h
38.52MAX Rastislav Remeň-0:26:3421,12 km/h
38.172MAX Michal Mišík-0:26:3421,12 km/h
40.188MAX Pavol Ferenčík-0:26:3521,10 km/h
41.143M49 Marián MikáčCK EPIC Dohňany0:26:3721,08 km/h
42.55MAX Karol Jungmann-0:26:4121,02 km/h
43.7Z39 Martina ŠichtováKPHC Turčianske Teplice0:26:4520,97 km/h
43.31MAX Karol Medvecký-0:26:4520,97 km/h
45.121M17 Adam VadelLK TJ Belá-Dulice0:26:4720,95 km/h
46.146MCX Vladimír GromHKTB Bojnice0:26:4920,92 km/h
47.32MAX Branislav KovalčíkČernová0:26:5120,89 km/h
48.4M17 Rastislav Števček-0:26:5320,87 km/h
49.299MAX Andrej MatákCyklomania.sk RIDERS0:26:5420,86 km/h
50.94MAX Miroslav KmeťKBL ŠKP Martin0:27:0520,71 km/h
51.9MAX Peter Uličný-0:27:0620,70 km/h
52.50MAX Martin TurčekMedvedí brloh0:27:0720,69 km/h
53.21M49 Juraj MeriačKPHC Turčianske Teplice0:27:1820,55 km/h
54.150MCX Milan NedeľkaIAMES Ružomberok0:27:2520,46 km/h
55.77MCX Ján BenkoJurassic bike team0:27:3720,31 km/h
56.200MAX Ivan LazarDivina Racing Team0:27:3920,29 km/h
57.45MAX Gabriel Izsákmoose.eu0:27:4520,22 km/h
58.104MAX Lukáš ŠichtaBB team0:27:5620,08 km/h
58.176MAX Ján Prcín-0:27:5620,08 km/h
60.199M49 Marián HrabovskýRotary MT0:28:0919,93 km/h
61.95MAX Patrik LučanskýKBL ŠKP Martin0:28:1719,84 km/h
62.89MAX Richard LehockýMT Bikers Pohronie0:28:2119,79 km/h
63.53MAX Erik Polonec-0:28:2319,77 km/h
64.49MAX Miroslav ValenčíkDivina Racing Team0:28:4019,57 km/h
65.70MCX Ján MackoBlatnica0:28:4119,56 km/h
66.162MAX Lukáš Janic-0:28:4319,54 km/h
66.113M49 Roman KočišIba ja0:28:4319,54 km/h
68.206MAX Tomáš ŠichtaSpomart Cyklo Team0:28:4419,52 km/h
69.54MAX Martin Štígel-0:28:4519,51 km/h
69.175MAX Michal Modena-0:28:4519,51 km/h
71.76M49 Miroslav JoštiakJurassic bike team0:28:5319,42 km/h
72.18MAX Jakub DudaPovažská Bystrica0:28:5619,39 km/h
73.194MAX Ján MaruškinPriatelia destilovaného ovocia0:29:0019,34 km/h
74.97M17 Marek Riger-0:29:0619,28 km/h
75.119MAX Robo GazdíkDivina Racing Team - Fat Boys ZA0:29:0819,26 km/h
76.56MAX Ján Javornícky-0:29:1119,22 km/h
77.112MCX Šimon ŠkvarkaJurassic bike team0:29:1519,18 km/h
78.48MCX Pavel Kaštánek-0:29:2119,11 km/h
79.27M49 Ľuboš ŠtefánkoPovažská Bystrica0:29:2319,09 km/h
79.80MAX Peter ChvojkaPriatelia destilovaného ovocia0:29:2319,09 km/h
81.144MAX Milan Majtán-0:29:2419,08 km/h
82.83MAX Andrej Jurčo-0:29:2719,05 km/h
83.205Z39 Anna HolášováDivina Racing Team0:29:2819,04 km/h
84.203M49 Silvester LániKBL Martin0:29:3119,01 km/h
85.93MAX Patrik KubalaCC Martin0:29:3418,97 km/h
86.72MAX Ivan Paliesek-0:29:3718,94 km/h
87.164MAX Vladimír KlopanKlopikbeer0:29:4118,90 km/h
88.137MAX Rastislav FapšoCykloservis Martin Smatana PB0:29:4218,89 km/h
89.109MAX Maroš OravecHroch na tretiu0:29:4518,86 km/h
90.108MAX Michal Mešťaník-0:29:4618,85 km/h
91.195MAX Maroš Badík-0:29:4918,81 km/h
92.158MAX Tomáš Benko-0:29:5418,76 km/h
93.96M49 Jozef Jarošík-0:29:5918,71 km/h
94.155M17 Šimon Tekeljak-0:30:0118,69 km/h
95.26MCX Miroslav Kubiš-0:30:0418,66 km/h
96.115M17 Matej Glejtek-0:30:0818,62 km/h
97.171M49 Robert DirbákELEM bike Zlín0:30:1118,59 km/h
98.179M17 Tomáš Kubek-0:30:1218,58 km/h
99.111MAX Patrik MareckýNámestovo0:30:1418,56 km/h
100.78MCX Eduard GrácikJurassic bike team0:30:1618,54 km/h
101.46TIR Tomáš ŽitníkDivina Racing Team0:30:1718,53 km/h
102.182MAX Jozef Michálekžilina0:30:1918,50 km/h
103.140MAX Rastislav BudzelŠKN Trenčin0:30:3318,36 km/h
104.6M49 Richard Banáry-0:30:3718,32 km/h
105.114MCX Pavel BumbalaRotary MT0:30:3918,30 km/h
106.3M49 Pavol Kubík-0:30:4818,21 km/h
107.29M49 Dalibor CajchanMT Bikers Pohronie0:30:5118,18 km/h
108.120MCX Tibor MaňkaLK TJ Belá-Dulice0:30:5818,12 km/h
109.88MAX Róbert CsomorMT Bikers Pohronie0:31:0618,04 km/h
110.58MCX Jozef NemčokMTB KOLEČKO0:31:1117,99 km/h
111.75MCX Štefan BelvončíkJurassic bike team0:31:2217,89 km/h
112.147MCX Jaroslav ŠtrengerKPHC Turčianske Teplice0:31:2417,87 km/h
113.145MAX Michal ChodelkaBrezany0:31:3817,73 km/h
114.180M49 Dušan Kubek-0:31:3917,73 km/h
115.38M49 Ján Bracho-0:31:4217,70 km/h
116.178MCX Jerzy Kluzowicz-0:31:4617,66 km/h
117.20TIR Peter MakukaDivina Racing Team0:31:4817,64 km/h
118.43MCX Dušan ĎuroškaBELSTAV Žilina0:31:5317,60 km/h
119.169MAX Ján MúdryPapagáje Žilina0:31:5417,59 km/h
120.181M49 Juraj Michálekžilina0:31:5617,57 km/h
121.67MAX Marián Pevný-0:32:0317,50 km/h
122.184Z39 Júlia KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:32:2817,28 km/h
123.62M13 Branislav GašparíkCyS Žilina0:32:2917,27 km/h
124.136MCX František PaulovičŠport Markovič0:32:3617,21 km/h
125.13M49 Luboš DupkalaCyklopozitív Žilina0:32:3817,19 km/h
126.90Z39 Danica PilnáMT Bikers Pohronie0:32:4217,16 km/h
127.123MCX Igor SchubertLK TJ Belá-Dulice0:33:2616,78 km/h
127.167M13 Ján Holáš-0:33:2616,78 km/h
129.161M49 Bohuslav StehlíkŠport Markovič0:33:2916,75 km/h
130.73M49 Ivan KvapilDolný Kubín0:33:3016,75 km/h
131.47Z39 Andrea Dírerová-0:33:5016,58 km/h
132.124MCX Ivan HalienaLK TJ Belá-Dulice0:33:5416,55 km/h
133.201MAX Ján Országh-0:33:5716,52 km/h
134.79M49 Dušan Košarišťanpo práci na pivo0:34:0116,49 km/h
135.183MAX Miroslav KubíkKPHC Turčianske Teplice0:34:0316,48 km/h
136.16MCX Stanislav MóricSKI Valča0:34:0916,43 km/h
137.24M49 Jozef Krško-0:34:1716,36 km/h
138.51MAX Tomáš TurčekMedvedí brloh0:34:2516,30 km/h
139.168MAX Michal MúdryPapagáje Žilina0:34:3516,22 km/h
140.122M13 Adam MarkovičŠPORT TEAM MARTIN0:34:5616,06 km/h
141.11MCX Miroslav Feťko-0:35:0016,03 km/h
142.157M13 Adam BubelínyKPHC Turčianske Teplice0:35:1215,94 km/h
143.10M17 Viktor Feťko-0:35:1415,92 km/h
143.37M17 Michal RžoncaBike klub Lipany0:35:1415,92 km/h
145.40MCX Ján FrndaJHS MARTIN0:35:3115,80 km/h
146.68MCX Dušan Čáni-0:35:3215,79 km/h
147.2MAX Róbert BačinskýCyklopozitív Žilina0:35:3515,77 km/h
148.198M49 Igor Štrbík-0:35:4115,72 km/h
149.39TIR Peter Krško-0:35:4315,71 km/h
150.59MCX Dušan ZvaloFATRA SKI Martin0:35:5115,65 km/h
151.66MAX Vladimír Javor-0:36:0815,53 km/h
152.125Z17 Lenka LaučekováLK TJ Belá-Dulice0:36:2115,43 km/h
153.153M17 Dominik Donko-0:36:2515,41 km/h
154.44TIR Dušan StraňákRudina Racing Team0:36:3715,32 km/h
155.99TIR Miroslav Debnár-0:36:5015,23 km/h
156.127M17 Samuel ŠtullerLK TJ Belá-Dulice0:36:5415,20 km/h
157.174MAX Tomáš Zachar-0:36:5815,18 km/h
158.105MAX Michal ŠmaloBB team0:37:0115,16 km/h
159.138Z39 Marcela LilgeováLK Jasenská dolina0:37:0215,15 km/h
159.101M49 Milan NemčekCyklopozitív Žilina0:37:0215,15 km/h
161.36M49 Martin Ržonca-0:37:2514,99 km/h
162.64M49 František Ferianček-0:37:2614,99 km/h
163.166MAX Ján Holáš-0:37:3114,95 km/h
164.149Z49 Dagmar Štrengerová-0:37:3714,91 km/h
165.185Z49 Elena KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:37:4414,87 km/h
165.156Z13 Petra MachálkováSKI Martinky0:37:4414,87 km/h
167.165M13 Filip Holáš-0:38:0014,76 km/h
168.103MAX Daniel JombíkCyklopozitív Žilina0:38:0714,72 km/h
169.129Z17 Andrea RufusováLK TJ Belá-Dulice0:38:2114,63 km/h
170.173Z39 Jana Šulhánková-0:38:2714,59 km/h
171.98MAX Ján RedechaMartin0:38:3114,57 km/h
172.87MCX Peter Hepner-0:38:3514,54 km/h
173.116MCX Zdeněk Veselý-0:39:0314,37 km/h
174.102MAX Jozef VinczeCyklopozitív Žilina0:39:1014,32 km/h
175.126Z17 Alena RevalováLK TJ Belá-Dulice0:39:1514,29 km/h
176.60MAX Vladimír Jančovič-0:39:2414,24 km/h
177.135TIR Peter MarkovičŠPORT TEAM MARTIN0:39:3314,18 km/h
178.187MAX Ján Ohurniak-0:39:4814,10 km/h
179.15Z49 Beáta Bíziková-0:39:5514,05 km/h
180.128Z17 Iva HalienováLK TJ Belá-Dulice0:39:5914,03 km/h
181.133M49 Ivo Hlaváč-0:40:3013,85 km/h
182.152M17 Stanislav Štrbák-0:40:4113,79 km/h
183.160MAX Daniel Pršek-0:40:4613,76 km/h
184.170M13 Martin DirbákELEM bike Zlín0:40:5513,71 km/h
185.130Z13 Nikola RufusováLK TJ Belá-Dulice0:42:0713,32 km/h
186.107M13 František ChrastinaČadca0:42:1013,30 km/h
187.19M49 Igor Strmeňvýherca súťaže - cyklomania.sk0:42:1413,28 km/h
188.202Z13 Michaela LániováKBL Martin0:42:1813,26 km/h
189.42Z50 Eva FrndováAdrassy Sport Club0:43:0213,04 km/h
190.63Z49 Zuzana GašparíkováCyS Žilina0:43:1912,95 km/h
191.117Z39 Veronika Veselá-0:43:2412,93 km/h
192.131Z49 Katarína ŠtullerováŠPORT TEAM MARTIN0:43:4912,80 km/h
193.35MAX Róbert Mituník-0:45:2512,35 km/h
194.65M49 Ján Čapčík-0:45:4512,26 km/h
195.34M13 Ján Ržonca-0:45:5412,22 km/h
196.86TIR Cyril JavorSOKOL Vrútky0:46:2712,08 km/h
197.92TIR Milan Fľak-0:46:3612,04 km/h
198.151MAX Ivan BielikOrvex0:46:4811,99 km/h
199.134Z49 Dáša Markovičová ŠPORT TEAM MARTIN0:48:5911,45 km/h
200.132M49 František ŠtullerŠPORT TEAM MARTIN0:49:3411,32 km/h
201.100MCX Radomír PoláchCyklopozitív Žilina0:49:4811,27 km/h
202.23M13 Samuel Krško-0:54:1210,35 km/h
203.84MCX Jozef Magdolen-0:54:4310,25 km/h
204.196M13 Teodor Lilge-0:58:239,61 km/h
205.204Z13 Sarah Brisudová-1:42:505,46 km/h

späť na úvod stránky

partneri podujatia

QUICK SPORT

Obec Bystrička

NSK Servis

MARKI SPORT

Nutrend

DEMA

MARTINS

Vitar

Cyklomapy

Kovorytectvo

Optika Mokrý

Železiarstvo OZEX

BRAMAPO

AMJ-TECH

PARAPETROL

ROTARY CLUB

ÚŽS

DOM Kúpelne

WIN

Šróbik plus

mediálni partneri

bikepoint

mtbiker

partnerské stránky

cyklopozitiv

cyklistimt


facebook


posledná aktualizácia: 22.04.2018