Jarný šprint
Deviaty ročník je za nami, opäť sa stretneme na štarte v roku 2019.
. . .

výsledky

výsledkové listiny na stiahnutie | historický prehľad výsledkov

požadovaný formát zobrazenia:

   

absolútne poradie pretekov

 čísloK meno a priezviskoklubčasrýchlosť
1.2MAX Rastislav Balkobeer inside team0:23:2224,01 km/h
2.41MAX Tomáš KojtalMartin0:23:3923,72 km/h
3.60MAX Jozef MartiškaČernová0:23:4023,70 km/h
4.221MAX Matúš JurečkaTAT Martin0:23:4823,57 km/h
4.183MAX Juraj MelišDivina Racing Team0:23:4823,57 km/h
6.90MAX Andrej BohúňMalinô SkiAlp Team0:24:0523,29 km/h
7.106MAX Radovan BírošSportakus Cycling Team0:24:0623,28 km/h
8.82M49 Martin RantoCK Dubnica nad Váhom0:24:0723,26 km/h
9.210MAX Pavol SivákTriatlon Team Nereus Žilina0:24:1423,15 km/h
10.70M49 Miroslav HulejKNAC Ružomberok0:24:2422,99 km/h
11.107MAX Michal KubíkKPHC Turčianske Teplice0:24:4022,74 km/h
12.209MAX Martin ImrichMTBiker.sk0:24:4822,62 km/h
13.69UCI Karol BaďuraFinančné centrum Team0:25:1122,28 km/h
14.38MAX Branislav FučekBytča0:25:1722,19 km/h
15.220M59 Igor OtepkaCK Dolný Kubín0:25:2722,04 km/h
16.88MAX Juraj HolášDivina Racing Team0:25:5021,72 km/h
17.83M17 Ľubomír MalichCYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA0:25:5421,66 km/h
18.50UCI Igor ŠtepanovskýDEMA Racing Team0:25:5921,59 km/h
19.143MAX Ladislav HorváthISAKO Šport Košice0:26:1121,43 km/h
20.59M59 Milan JánošíkKNAC Ružomberok0:26:1721,34 km/h
21.48M49 Igor RuskoHoral - LIGR team0:26:2321,26 km/h
22.44M49 Roman PuclíkMalinô Skialp Team0:26:2621,22 km/h
23.53M59 Ladislav KanderaKNAC Ružomberok0:26:3621,09 km/h
24.55MAX Jozef Ľupták-0:26:3721,08 km/h
25.164MAX Michal TrautenbergerBike Klub Lipa0:26:4021,04 km/h
26.151MAX Michal Chalupčík-0:26:5420,86 km/h
27.84MAX Marek RigerLednické kone - Bytča0:27:0320,74 km/h
28.174MAX Marián HupianTIKO šport 0:27:1020,65 km/h
29.5MAX Tomáš JakubčíkCYKLOMANIA.SK RIDERS0:27:1120,64 km/h
30.168MAX Miloš LaššákKOMPAS0:27:1220,63 km/h
31.162MAX Marek Bystričan-0:27:1520,59 km/h
32.54MAX Karol Medvecký-0:27:2720,44 km/h
33.204MAX Peter TuchyňaVeľký Krtíš0:27:3520,34 km/h
34.86MAX Pavol Mintál-0:27:4620,20 km/h
35.68M59 Ivan LabajCK EPIC Dohňany0:27:4820,18 km/h
36.115M59 Anton Belianský-0:27:5720,07 km/h
37.111M59 Ladislav VlčkoKPHC Turčianske Teplice0:27:5920,05 km/h
38.176MAX Ľubomír KuzmanJAMES DOLNÝ KUBÍN0:28:0819,94 km/h
39.93MAX Andrej MatákCykloklub Kysuce0:28:1019,92 km/h
40.160MAX Jakub HriadeľUVLF0:28:1319,88 km/h
41.155MAX Peter Chvojkapriatelia destilovaného ovocia0:28:1519,86 km/h
42.67M49 Marián MikáčCK EPIC Dohňany0:28:1919,81 km/h
43.202MAX Peter RoštekSkialp Kriváň0:28:2319,77 km/h
44.35Z39 Martina ŠichtováKPHC Turčianske Teplice0:28:2419,75 km/h
45.65MAX Gabriel SchmidtELBA, a. s., Kremnica0:28:4419,52 km/h
45.96M17 Michal RžoncaFC team Považská Bystrica0:28:4419,52 km/h
47.92MAX Jakub DudaPovažská Bystrica0:28:5619,39 km/h
48.175MAX Michal MenichKPHC Turčianske Teplice0:29:1419,19 km/h
49.177MAX Michal GavlákLos Colapsiňos0:29:2019,13 km/h
50.163MAX Jakub KaliskýHK James DK0:29:2919,03 km/h
51.49M59 Marián HrabovskýROTARY CLUB MARTIN0:29:3618,95 km/h
52.147M49 Rastislav Klocáň-0:29:4518,86 km/h
53.112MAX Karol JungmannSPORT TEAM MARKI0:29:4618,85 km/h
54.225MAX Michal Markovičbeer inside team0:29:5718,73 km/h
55.98MAX Damián Valjašek-0:30:0718,63 km/h
56.149MAX Matej ObertaStrečno0:30:1018,60 km/h
57.45M59 Miroslav JoštiakJURASSIC BIKE TEAM DK0:30:1118,59 km/h
58.20M59 Pavol KubíkBystrička0:30:1618,54 km/h
58.52M59 Ján KirdajJAKI bike4u.sk0:30:1618,54 km/h
60.58M59 Ján MackoBlatnica0:30:2018,49 km/h
61.154MAX Ján Maruškinpriatelia destilovaného ovocia0:30:2318,46 km/h
62.194MAX Branislav BugárKPHC Turčianske Teplice0:30:3318,36 km/h
63.187M49 Miroslav MartinekLos Colapsiňos0:30:3418,35 km/h
63.182M49 Róbert KosecLos Colapsiňos0:30:3418,35 km/h
65.46MAX Róbert CsomorMT Bikers Pohronie0:30:3618,33 km/h
66.62MAX Marek Legát-0:30:4118,28 km/h
67.23M49 Ľubomír CabúkCYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA0:30:4318,26 km/h
68.212MAX Roman Šulhánek-0:30:4418,25 km/h
69.218TIR Silvester LániMartin0:30:4618,23 km/h
70.32M49 Milan Daništrek team0:30:5118,18 km/h
71.43M59 Eduard GrácikJURASSIC BIKE TEAM DK0:30:5318,17 km/h
72.101M60 Pavel Kaštánekvíťaz súťaže – cyklomania.sk0:30:5918,11 km/h
73.71MAX Patrik Laslop-0:31:0618,04 km/h
74.219M49 Vladimír Sauch-0:31:0918,01 km/h
75.140M17 Patrik FiloKPHC Turčianske Teplice0:31:1018,00 km/h
76.75MAX Andrej Hill-0:31:1717,93 km/h
77.57TIR Tomáš ŽitníkDivina Racing Team0:31:1817,92 km/h
78.73MAX Martin Štígel-0:31:1917,91 km/h
79.31M60 Pavel BumbalaJUST MT0:31:2117,89 km/h
80.153MAX Ján KováčIRON SPINNING TEAM ZVOLEN0:31:2417,87 km/h
81.203MAX Miloš SopkoVišňové0:31:2517,86 km/h
82.102MAX Ján Trochan-0:31:3017,81 km/h
83.179MAX Lukáš GašpierikDivina Racing Team0:31:3317,78 km/h
84.189M49 Jaroslav LičkoKPHC Turčianske Teplice0:31:3617,75 km/h
85.114Z39 Zuzana Dudášová-0:31:4317,69 km/h
86.74MAX Michal Hudák-0:31:4717,65 km/h
87.148MAX Roman MeloStrečno0:31:5017,62 km/h
88.94M59 Karol TruchlíkCykloklub Kysuce0:31:5617,57 km/h
89.206MAX Peter Jagelka-0:32:0917,45 km/h
90.205M17 Adam BubelínyRCT Martin0:32:1417,40 km/h
91.89M60 Miroslav Kubiš-0:32:1817,37 km/h
91.223M49 Peter Varadín-0:32:1817,37 km/h
93.22Z49 Martina CabúkováCYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA0:32:3117,25 km/h
94.169MAX Maroš OravecHroch0:32:3217,24 km/h
94.222MAX Milan Kirnbeer inside team0:32:3217,24 km/h
96.139MAX Martin Krúpa-0:32:3317,24 km/h
97.78Z39 Zuzana ŽidekováLos Colapsiňos0:32:4017,17 km/h
98.178M13 Patrik MelišDivina Racing Team0:32:4317,15 km/h
99.7Z39 Dana Neznáma-0:32:4417,14 km/h
100.29MAX Marek OrszághBIKOTHERAPY0:32:5617,03 km/h
101.37Z13 Petra MachálkováTriMaT Martin0:33:0116,99 km/h
102.167M49 Miroslav Kuželgalimex club0:33:0716,94 km/h
103.30MAX Milan PetrášBIKOTHERAPY0:33:1016,91 km/h
104.123MAX Stanislav Straka-0:33:1316,89 km/h
105.138MAX Andrej Krúpa-0:33:1916,84 km/h
105.150MAX Lukáš Lehotský-0:33:1916,84 km/h
107.64M49 Dragan Drljača-0:33:2816,76 km/h
108.193M13 Andrej PaulínyTriMaT Martin0:33:2916,75 km/h
109.132MAX František Fusko-0:33:3416,71 km/h
110.137M60 Stanislav MóricSnowland Valča0:33:3516,70 km/h
111.130M49 Anton Backo-0:33:3616,70 km/h
111.105M17 Dominik DonkoP-Klub0:33:3616,70 km/h
113.129M17 Stanislav Štrbák-0:33:3816,68 km/h
114.180M49 Vladimír ŠtrboDivina Racing Team0:33:4216,65 km/h
114.181TIR Peter MakukaDivina Racing Team0:33:4216,65 km/h
116.133MAX Michal Tomčík-0:33:4316,64 km/h
117.197M59 Dušan ĎuroškaCYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA0:33:5016,58 km/h
118.159MAX Vladimír Fongus-0:33:5516,54 km/h
119.4M17 Adam MarkovičSPORT TEAM MARKI0:33:5616,53 km/h
120.72MAX Anton Oleš-0:33:5916,51 km/h
121.161M13 Kevin Bystričan-0:34:0216,48 km/h
122.188MAX Vladimír PiškoKPHC Turčianske Teplice0:34:0516,46 km/h
123.141TIR Róbert Tryzňa-0:34:3016,26 km/h
124.91M49 Róbert Krajňák-0:34:3116,25 km/h
125.80M49 Jozef Krško-0:34:3816,20 km/h
126.170MAX Michal Mešťaník-0:35:0915,96 km/h
126.25M49 Vladimír Bella-0:35:0915,96 km/h
128.66M17 Roman Riško-0:35:1415,92 km/h
129.47MAX Richard Lehockývíťaz súťaže – mtbiker.sk0:35:1715,90 km/h
130.166M49 Stanislav Francúzvekaplast0:35:2215,86 km/h
131.10MAX Andrej Gulassa-0:35:2515,84 km/h
132.51Z50 Izabela RafanidesováJAKI bike4u.sk0:35:3015,80 km/h
133.108MAX Andrej VričanKPHC Turčianske Teplice0:35:3615,76 km/h
134.76MAX Vladimír Hajduchvíťaz súťaže – bikepoint.sk0:35:3715,75 km/h
135.103MAX Peter Ďurkovič-0:35:4015,73 km/h
136.125M49 Ivan Kvapil-0:35:4915,66 km/h
137.200M49 Juraj Michálektrek team0:35:5415,63 km/h
138.165M49 Jaroslav Rypkarypstav0:35:5515,62 km/h
139.171M49 Dušan Košarišťanjedenástepoldeci0:36:1415,48 km/h
140.85TIR Ján AntalKPHC Turčianske Teplice0:36:2015,44 km/h
141.110MAX Daniel VričanKPHC Turčianske Teplice0:36:2615,40 km/h
142.157MAX Peter Országh-0:36:2815,38 km/h
143.33TIR Milan Zboroňtrek team0:36:3215,36 km/h
144.21MAX Rastislav Ruttkay-0:36:3315,35 km/h
144.190MAX René LukáčPK-ŠGSPU NITRA0:36:3315,35 km/h
146.27MAX Patrik LučanskýCC Martin0:36:3515,33 km/h
147.56TIR Dušan Straňák-0:36:4015,30 km/h
148.87MAX Břetislav Ježek-0:37:0315,14 km/h
149.185Z39 Júlia KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:37:0615,12 km/h
150.8M49 Igor ŠtrbíkSPORT TEAM MARKI0:37:0815,11 km/h
151.100MAX Ľubomír Kollár-0:37:0915,10 km/h
152.36M60 Ondrej Holášskladačkový gang :)0:37:1315,07 km/h
153.217M59 Peter Mičuch-0:37:1415,07 km/h
154.131M49 Jozef Ďurajka-0:37:1615,05 km/h
155.6Z39 Eva Matúšková-0:37:3914,90 km/h
156.192Z13 Kristína JesenskáTriMaT Martin0:37:4714,85 km/h
157.17TIR Ľubomír LaučekSPORT TEAM MARKI0:38:0114,76 km/h
158.215M59 Peter Kuna-0:38:0614,72 km/h
159.186MAX Miroslav KubíkKPHC Turčianske Teplice0:38:0714,72 km/h
160.224M60 Milan Novák-0:38:2014,63 km/h
161.34M17 Michal Zimeľ-0:38:2214,62 km/h
162.158M13 Dominik Chrušč-0:38:2714,59 km/h
163.124M59 Ondrej Valent-0:38:3114,57 km/h
164.97M49 Martin Ržonca-0:38:3814,52 km/h
165.28M49 Vladimír CiesaríkBIKOTHERAPY0:38:4014,51 km/h
166.198M49 Štefan Benčík-0:38:5314,43 km/h
167.214M17 Michal Pánči-0:38:5814,40 km/h
168.15Z39 Lenka LaučekováSPORT TEAM MARKI0:39:0314,37 km/h
169.145MAX Boris Bokor-0:39:0614,35 km/h
170.39M60 Ján FrndaJHS MARTIN0:39:2614,23 km/h
171.95M13 Ján Ržonca-0:39:2914,21 km/h
172.184Z50 Elena KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:39:3214,19 km/h
173.63M60 Dušan ZvaloFatraSki Martin0:39:4414,12 km/h
174.104M59 Milan CibulkaCISS0:39:5714,04 km/h
175.79M17 Samuel Krško-0:40:0114,02 km/h
176.109Z39 Miroslava ČepelováKPHC Turčianske Teplice0:40:0314,01 km/h
177.3MAX Vladimír Jančovičbeer inside team0:40:2813,86 km/h
178.12Z17 Nikola RufusováSPORT TEAM MARKI0:40:3213,84 km/h
179.208TIR Martin Kollár-0:40:4213,78 km/h
180.135Z13 Michaela ŠichtováKPHC Turčianske Teplice0:40:4313,78 km/h
181.116M17 Ivan Kašuba-0:40:5313,72 km/h
182.172M60 Miroslav KalasSKIALP Sučany0:40:5513,71 km/h
183.152Z49 Jana KajdováIRON SPINNING TEAM ZVOLEN0:41:0713,64 km/h
184.9TIR Miroslav Debnár-0:41:1113,62 km/h
185.142Z39 Evka KolečárováOŠK MTB Team klub Uhorské0:41:2413,55 km/h
186.201M13 Dominik RoštekSkialp Kriváň0:41:2613,54 km/h
187.18TIR Peter MarkovičSPORT TEAM MARKI0:41:4513,44 km/h
188.11Z17 Iva HalienováSPORT TEAM MARKI0:41:5913,36 km/h
189.122Z39 Pavlína Valentová-0:42:0213,35 km/h
190.191MAX Patrik PšenákPK-ŠGSPU NITRA0:42:0613,33 km/h
191.77M13 František Chrastina-0:42:2313,24 km/h
192.136MAX Martin Fabušlesipa.sk0:42:2613,22 km/h
193.156M13 Adam Kán-0:42:5013,10 km/h
194.14Z17 Andrea RufusováSPORT TEAM MARKI0:43:1312,98 km/h
195.61MAX Maroš Majerčiak-0:43:1512,97 km/h
196.134M13 Šimon Fabušlesipa.sk0:43:2312,93 km/h
197.126M60 Stanislav LášticZázrivá0:43:2412,93 km/h
198.81TIR Marián ĎuranaMojš0:43:2812,91 km/h
199.195Z39 Anna BugárováKPHC Turčianske Teplice0:43:4312,83 km/h
200.42Z49 Soňa Javorková-0:44:4312,55 km/h
201.40Z50 Eva FrndováJHS MARTIN0:45:3712,30 km/h
202.113Z17 Nina Gáťová-0:45:3912,29 km/h
203.211Z39 Jana Šulhánková-0:45:4812,25 km/h
204.117Z50 Marta Valentová-0:46:1212,14 km/h
205.128Z39 Ľubomíra BielikováSportdiag Team Senec0:46:3712,03 km/h
206.13Z17 Alena RevalováSPORT TEAM MARKI0:47:3311,80 km/h
207.127M13 Oliver BielikSportdiag Team Senec0:47:4511,75 km/h
208.19M60 Ivan HalienaSPORT TEAM MARKI0:47:5611,70 km/h
209.216M13 Matej Malich-0:48:1811,61 km/h
209.16Z50 Elena Holášováskladačkový gang :)0:48:1811,61 km/h
211.213MAX Miroslav Klenec-0:48:5411,47 km/h
212.99MAX Tomáš Kollár-0:49:3011,33 km/h
213.144M59 Jozef Bokor-0:49:3111,33 km/h
214.1Z39 Monika Holášováskladačkový gang :)0:52:2310,71 km/h
215.196M13 Radoslav ĎuroškaCK ZŠ Trnové0:53:1810,53 km/h
216.207Z13 Zuzka Buocikováenergy.mcb0:57:179,79 km/h
217.199Z49 Ľubica Michálkovátrek team0:58:019,67 km/h
218.119MAX Milan Bodzanbeer inside team0:59:399,40 km/h
219.118M13 Miňo Bodzanbeer inside team1:00:099,33 km/h
220.146M59 Pavol Tavač-1:05:518,52 km/h
221.173TIR Martin Kuchárik-1:07:348,30 km/h

DNF: 120 – David Vavřinek, 121 – Martin Vavřinek

späť na úvod stránky

partneri podujatia

QUICK SPORT

Obec Bystrička

NSK Servis

MARKI SPORT

Nutrend

DEMA

MARTINS

Vitar

Cyklomapy

Kovorytectvo

Optika Mokrý

Železiarstvo OZEX

BRAMAPO

AMJ-TECH

PARAPETROL

ROTARY CLUB

ÚŽS

DOM Kúpelne

WIN

Šróbik plus

mediálni partneri

bikepoint

mtbiker

partnerské stránky

cyklopozitiv

cyklistimt


facebook


posledná aktualizácia: 22.04.2018