Jarný šprint
Desiaty ročník je za nami, opäť sa stretneme na štarte v roku 2020.
. . .

výsledky

výsledkové listiny na stiahnutie | historický prehľad výsledkov

požadovaný formát zobrazenia:

   

absolútne poradie pretekov

 čísloK meno a priezviskoklubčasrýchlosť
1.24UCI Tomáš KojtalRCT Martin0:23:3823,74 km/h
2.16MAX Peter SamešMartin0:24:4322,70 km/h
3.188MAX Radovan BírošRužomberok0:25:1922,16 km/h
4.21MAX Matej MoravčíkFC Team0:25:2422,09 km/h
5.8M49 Peter ŠichtaKPHC Turčianske Teplice0:25:2822,03 km/h
6.4UCI Michal KubíkKPHC Turčianske Teplice0:25:3221,97 km/h
7.157M49 Martin RantoTriMat Martin0:25:5821,60 km/h
8.71UCI Juraj MachálekDema Racing Team0:26:1621,36 km/h
9.82MAX Marek LitvajDH Turany0:26:2121,29 km/h
10.93M49 Igor RuskoHoral - LIGR team0:26:2321,26 km/h
11.106MAX Juraj MelišDivina Racing Team0:26:3321,13 km/h
12.192MAX Jozef MartiškaČernová0:26:4520,97 km/h
13.200M49 Ľubomír BuganAll of Top0:27:0220,75 km/h
14.76MAX Miroslav KovalíkMT-Stráne0:27:0320,74 km/h
14.134UCI Ľubomír MalichDivina Racing Team0:27:0320,74 km/h
16.105MAX Martin ImrichVelosprint - Mtbiker0:27:0920,66 km/h
17.199M59 Miroslav HulejKNAC Ružomberok0:27:1920,54 km/h
18.80MAX Milan Juriga-0:27:2020,52 km/h
19.209M59 Igor OtepkaCK Dolný Kubín0:27:4320,24 km/h
20.48M49 Roman PuclíkMalinô Skialp Team0:27:4720,19 km/h
21.91MAX Matej HaviarLučatín0:28:0020,04 km/h
22.125MAX Juraj HolášDema Racing Team0:28:0419,99 km/h
23.210MAX Martin Mikobikepoint.sk0:28:2219,78 km/h
24.194M59 Milan JánošíkKNAC Ružomberok0:28:2619,73 km/h
25.176MAX Michal ChalupčíkMartin0:28:2719,72 km/h
26.86MAX Branislav Fučekbikepoint.sk0:28:3119,67 km/h
27.187MAX Martin ČasnochaMTB Skalité0:28:3619,62 km/h
28.107MAX Tomáš Mravecvíťaz súťaže – mtbiker.sk0:28:4319,54 km/h
29.100MAX Branislav Kovalčík-0:28:5019,46 km/h
29.152UCI Patrik FiloKPHC Turčianske Teplice0:28:5019,46 km/h
31.131M49 Ladislav CsiffáryMalinô Skialp Team0:28:5519,40 km/h
32.99M17 Ján Bobrík-0:28:5719,38 km/h
32.9MAX Peter Uličný-0:28:5719,38 km/h
34.64M49 Vladimír Klucha-0:29:0019,34 km/h
35.147MAX Ľubomír KuzmanJurassic bike team Dolný Kubín0:29:0119,33 km/h
36.7Z39 Martina ŠichtováKPHC Turčianske Teplice0:29:0919,25 km/h
37.83M17 Timo LitvajDH Turany0:29:1619,17 km/h
38.109M49 Peter Sládek-0:29:3918,92 km/h
39.141MAX Michal TrautenbergerBike klub Lipany0:29:4118,90 km/h
40.47M49 Marián MikáčEPIC Dohňany0:30:0018,70 km/h
41.43M17 Branislav GašparíkDivina Racing Team0:30:0418,66 km/h
42.150M17 Adam BubelínyRCT Martin0:30:1418,56 km/h
42.144M59 Marián HrabovskýROTARY CLUB MARTIN0:30:1418,56 km/h
43.75MAX Miloš SopkoVišňové0:30:1418,56 km/h
45.215MAX Michal Markovičbeer inside team0:30:4618,23 km/h
46.140MAX Gabriel SchmidtELBA, a.s., Kremnica0:30:4818,21 km/h
47.214MAX Ivan LazarDivina Racing Team0:30:5418,16 km/h
48.19M49 Ľubomír Cabúkbikepoint.sk0:31:0618,04 km/h
49.97MAX Maroš Badíkna voľnej nohe, hľadám sponzora :)0:31:0718,03 km/h
50.65M49 Ľuboš MečiarKanianka0:31:0918,01 km/h
51.90TIR Tomáš ŽitníkDivina Racing Team0:31:2417,87 km/h
52.58M49 Rastislav KlocáňStrečno0:31:3117,80 km/h
53.212MAX Peter ChvojkaPivné komando/Hillfort homebrewing0:31:4117,71 km/h
54.63M60 Emil PrcínŠK Kriváň Važec0:31:4717,65 km/h
55.207M49 Miroslav MartinekLos Colapsiňos0:31:5617,57 km/h
56.133MAX Lukáš GašpierikDivina Racing team0:32:0017,53 km/h
57.151UCI Michal MenichKPHC Turčianske Teplice0:32:0317,50 km/h
57.1M59 Pavol Kubík-0:32:0317,50 km/h
59.68MAX Damián Valjašek-0:32:1017,44 km/h
60.122MAX Milan Kirnbeer inside team0:32:1317,41 km/h
61.42M60 Pavel BumbalaROTARY CLUB MARTIN0:32:1817,37 km/h
62.74MAX Daniel Strelička-0:32:1917,36 km/h
63.120MAX Marek RigerLednické kone0:32:2317,32 km/h
64.177MAX Tomáš Zachar-0:32:4017,17 km/h
65.94M17 Peter GardianRajec0:32:4117,16 km/h
66.156M60 Vladimír GromKŠN Košecké Podhradie0:32:4317,15 km/h
67.195M59 Jaroslav UlíkOŠK TATRAN Liptovská Osada0:32:4517,13 km/h
68.161MAX Branislav BugárKPHC Turčianske Teplice0:32:4617,12 km/h
69.30M59 Štefan BelvončíkJurassic bike team Dolný Kubín0:32:5117,08 km/h
69.143MAX Michal Tomčík-0:32:5117,08 km/h
71.175M17 Michal Rakár-0:32:5617,03 km/h
71.202MAX Miloš LaššákKOMPAS0:32:5617,03 km/h
73.31Z39 Dana NeznámaPISO SPORT Dolný Kubín0:32:5917,01 km/h
74.132M17 Patrik MelišDivina Racing Team0:33:0017,00 km/h
75.117MAX Juraj LednickýLednické kone0:33:0216,98 km/h
76.96M59 Ján Macko-0:33:1616,86 km/h
77.139MAX Róbert CsomorMT bikers Pohronie0:33:1816,85 km/h
78.169MAX Ján Trochan-0:33:2516,79 km/h
79.154MAX Ľuboš Litvák-0:33:3016,75 km/h
80.181MAX Martin Fízel-0:33:3116,74 km/h
81.186MAX Patrik LučanskýCC Martin0:33:3516,70 km/h
82.27MAX Viktor Feťko-0:33:3816,68 km/h
83.137Z39 Zuzana Páleníková-0:33:4216,65 km/h
84.98MAX Tomáš Chabada-0:33:5716,52 km/h
85.136M59 Ján KirdajJAKI0:33:5816,52 km/h
86.39M49 Milan Daništrek team0:34:0016,50 km/h
87.46M17 Roman Riško-0:34:0316,48 km/h
88.184M17 Stanislav Štrbák-0:34:1016,42 km/h
89.112M59 Miroslav Kuželbeer inside team0:34:1116,41 km/h
89.213MAX Marcel MiloTNV racing0:34:1116,41 km/h
91.153MAX Tomáš Ďurana-0:34:2116,33 km/h
92.88M60 Stanislav MóricSnowland Valča0:34:2416,31 km/h
93.190M49 Július Ujček-0:34:2516,30 km/h
94.193M59 Ján BenkoJurassic bike team Dolný Kubín0:34:3516,22 km/h
95.95M59 Milan NedeľkaIAMES Ružomberok0:34:3816,20 km/h
96.62MAX Miroslav Čahoj-0:34:4216,17 km/h
97.77M49 Bohuslav Stehlíkbeer inside team0:34:5016,11 km/h
97.89MAX Miroslav ValenčíkDivina Racing Team0:34:5016,11 km/h
99.171TIR Jaroslav LičkoKPHC Turčianske Teplice0:35:0715,98 km/h
100.61M49 Anton Backo-0:35:0815,97 km/h
101.204MAX Andrej Kollár-0:35:1315,93 km/h
102.183MAX Andrej Tabak-0:35:1715,90 km/h
103.142MAX František Fusko-0:35:1815,89 km/h
103.110M49 Vladimír ŠtrboDivina Racing Team0:35:1815,89 km/h
105.49Z17 Petra MachálkováTriMaT0:35:2615,83 km/h
106.28MAX Kamil BeláňChalupka Trend Cycles0:35:2715,83 km/h
107.29M59 Ján Murček-0:35:3315,78 km/h
108.78M59 Ferdinand FerencHO Slavia ŽU0:35:3815,74 km/h
109.81MAX Dávid Gabriel-0:35:3915,74 km/h
110.10M49 Jiří ŠkvařilContinental Sport Club Zvolen0:36:0315,56 km/h
110.160MAX Andrej VričanKPHC Turčianske Teplice0:36:0315,56 km/h
112.101M60 Miroslav KubišMartin0:36:1815,45 km/h
113.104MAX Tomáš Ladňákbeer inside team0:36:2515,41 km/h
114.191MAX Martin Kričko-0:36:2815,38 km/h
115.155MAX René LukáčTriMat Martin0:36:3115,36 km/h
116.116M49 Ján FučekŠK CYKLOPOZITÍV ŽILINA0:36:3315,35 km/h
117.37M49 Rastislav Ruttkay-0:36:4115,29 km/h
118.18Z49 Martina Cabúkovábikepoint.sk0:36:4915,24 km/h
119.56M17 Adam MarkovičSPORT TEAM MARKI0:36:5115,22 km/h
120.201TIR Silvester LániKBL Martin0:36:5415,20 km/h
121.135Z50 Izabela RafanidesováJAKI0:37:1515,06 km/h
122.87M59 Jozef MarčekJordán / Čierna pani0:37:2215,01 km/h
123.25M49 Ivan KvapilDolný Kubín0:37:2814,97 km/h
124.162M17 Jozef Káčer-0:37:3214,95 km/h
125.168TIR Dušan Straňák-0:37:3414,93 km/h
126.35MAX Michal Zimeľ-0:37:4214,88 km/h
127.113TIR Jaroslav Rypkabeer inside team0:37:5714,78 km/h
128.15M60 Ondrej Holáš-0:37:5814,78 km/h
129.111TIR Peter MakukaDivina Racing Team0:38:0114,76 km/h
130.146M17 Timotej Birtus-0:38:0514,73 km/h
131.20M49 Jozef Maskal-0:38:0714,72 km/h
132.145M17 Martin BirtusLikavské šípy0:38:0914,71 km/h
133.102M49 Milan NemčekŠK CYKLOPOZITÍV ŽILINA0:38:1714,65 km/h
134.121M49 Róbert Krajňákdoc 4 bike0:38:2614,60 km/h
135.170MAX Ľubomír PetrovičKPHC Turčianske Teplice0:38:3614,53 km/h
136.34M13 František Chrastina-0:38:5014,45 km/h
137.79MAX Róbert Batka-0:38:5214,43 km/h
138.69TIR Martin KollárHIIT pro™0:38:5514,42 km/h
139.149MAX Juraj Vážanšk beztiaže0:38:5614,41 km/h
140.6M49 Vladimír HanzelMartel Slovakia0:39:0014,38 km/h
141.179Z39 Ivana Riegrová-0:39:0714,34 km/h
142.33MAX Róbert Líška-0:39:2014,26 km/h
143.108M49 Rastislav IžipLKTJ Belá-Dulice0:39:4214,13 km/h
144.2MAX Branislav LavičkaMalinô Skialp Team0:39:5014,08 km/h
145.114M49 Stanislav Francúzbeer inside team0:39:5414,06 km/h
145.164Z39 Lenka Kubíková-0:39:5414,06 km/h
147.189M59 Lumír Pelikán-0:39:5914,03 km/h
148.38M49 Juraj Michálektrek team0:40:1013,97 km/h
149.54M59 Peter MarkovičSPORT TEAM MARKI0:40:1513,94 km/h
150.129M49 Jozef Krško-0:40:1813,92 km/h
151.26M60 Stanislav LášticZázrivá0:40:2013,91 km/h
152.173MAX Michal GrofčíkKPHC Turčianske Teplice0:40:2113,90 km/h
152.45M59 Peter Mičuch-0:40:2113,90 km/h
154.130TIR Róbert KolárIAMES Ružomberok0:40:2213,90 km/h
155.73MAX Jozef Kováč-0:40:2313,89 km/h
156.115MAX Maroš Majerčiak-0:40:2413,89 km/h
157.85M60 Milan NovákĽadoveň0:40:2513,88 km/h
158.57M60 František PaulovičSPORT TEAM MARKI0:40:3013,85 km/h
159.72M49 Peter OndečkoRush 21120:40:3913,80 km/h
160.197MAX Peter Országh-0:40:4013,80 km/h
161.216M59 Peter Kuna-0:40:4213,78 km/h
162.163M59 Ján HolečkaMPZ0:41:1613,59 km/h
163.185MAX Peter Lukáč-0:41:1813,58 km/h
164.174M60 Ján FrndaJHS Martin0:41:2713,53 km/h
165.128Z13 Michaela ŠichtováKPHC Turčianske Teplice0:41:3313,50 km/h
166.180MAX Lukáš Rišáni-0:42:0013,36 km/h
167.138M49 Dušan Košarišťanpo práci na pivo0:42:0313,34 km/h
168.51M59 Štefan BenčíkSPORT TEAM MARKI0:42:0913,31 km/h
169.84M59 Milan Krpelec-0:42:1113,30 km/h
170.165Z50 Elena KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:42:1213,29 km/h
171.40M60 Dušan ZvaloFATRA SKI Martin0:42:3413,18 km/h
172.52M59 Emil PlichtaSPORT TEAM MARKI0:42:4413,13 km/h
173.12M59 Pavol KováčikContinental Sport Club Zvolen0:42:5213,09 km/h
174.66M59 Peter Hepner-0:43:0413,03 km/h
175.67MAX Vladimír Hajduch-0:43:1112,99 km/h
176.159M59 Dušan Čáni-0:43:2812,91 km/h
176.53TIR Ľubomír LaučekSPORT TEAM MARKI0:43:2812,91 km/h
178.178M49 Peter Kondrk-0:43:4612,82 km/h
179.166Z39 Júlia KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:43:5512,77 km/h
180.14MAX Boris Bokor-0:43:5812,76 km/h
181.41M59 Kamil BeláňMartel Slovakia0:44:0112,75 km/h
182.5Z39 Jana Čanigová-0:44:0312,74 km/h
183.22MAX Juraj HurtaSmíchov0:44:0412,73 km/h
184.205Z49 Jana KajdováIRON SPINNING TEAM Zvolen0:44:1212,69 km/h
185.126TIR Róbert Tryzňa-0:44:3812,57 km/h
186.50M59 Vladimír BudzSPORT TEAM MARKI0:44:4512,54 km/h
187.198M60 Miroslav Kalas-0:45:1012,42 km/h
187.172TIR Ján AntalKPHC Turčianske Teplice0:45:1012,42 km/h
189.127M17 Samuel Krško-0:45:3312,32 km/h
190.206MAX Dalibor Matuškovič-0:45:3712,30 km/h
191.3Z39 Monika Holášová-0:47:3911,77 km/h
192.36Z39 Jana Šulhánková-0:48:0111,68 km/h
193.70TIR Miroslav Debnárbeer inside team0:49:1311,40 km/h
194.60MAX Ivan BielikSportdiag Team Senec0:49:1511,39 km/h
195.167MAX Rastislav HolečkaMPZ0:49:4011,30 km/h
196.92M13 Maxim IžipLKTJ Belá-Dulice0:50:0511,20 km/h
197.13TIR Filip BeláňMartel Slovakia0:51:0710,97 km/h
198.44Z49 Zuzana Gašparíková-0:51:1510,95 km/h
199.158M59 Ján Čapčík-0:51:4610,84 km/h
200.196TIR Michal Modena-0:51:4810,83 km/h
201.148TIR Martin Mečiaršk beztiaže0:52:5810,59 km/h
202.124M49 Peter Krajňák-0:53:1210,55 km/h
203.208Z39 Katarína Beláňová-0:54:1910,33 km/h
204.17TIR Jozef BalekMartel Slovakia0:54:5010,23 km/h
205.203M13 Matúš BojnickýLK Valčianska dolina0:57:039,83 km/h
206.182Z39 Martina Poláková-0:57:289,76 km/h
207.211MAX Tomáš Borcovan-0:57:339,75 km/h
208.103Z50 Eva RybárováŠK CYKLOPOZITÍV ŽILINA0:57:549,69 km/h
209.32Z39 Petra MasárováBIT tortička ;-)0:59:419,40 km/h
210.119MAX Milan Bodzanbeer inside team1:02:408,95 km/h
211.23MAX Tomáš Kollár-1:02:578,91 km/h
212.118M13 Miňo Bodzanbeer inside team1:03:358,82 km/h
213.55M60 Ivan HalienaSPORT TEAM MARKI1:05:178,59 km/h
214.123M59 Jozef Maďardoc 4 bike1:34:495,92 km/h

DNQ: 11 – Adam Kán, 59 – Oliver Bielik

späť na úvod stránky

partneri podujatia

QUICK SPORT

Bystrička

AMJ Tech, s.r.o.

beer inside team

DEK Stavebniny

Eleven sportswear Slovensko

MARKI SPORT

Pivovar Martins

NSK Servis, s.r.o.

Nutrend

Rector Slovakia

ROTARY CLUB MARTIN

Predajňa STIHL

Turiec film, o.z.

Únia Žien Slovenska

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Win, s.r.o.

mediálni partneri

Bikepoint

SPORTMEDIA, s.r.o.

mtbiker.sk

partnerské stránky

cyklopozitiv

cyklistimt


facebook


posledná aktualizácia: 29.04.2019