Jarný šprint
Desiaty ročník je za nami, opäť sa stretneme na štarte v roku 2020.
. . .

výsledky

výsledkové listiny na stiahnutie | historický prehľad výsledkov

požadovaný formát zobrazenia:

   

absolútne poradie pretekov

 čísloK meno a priezviskoklubčasrýchlosť
1.168UCI Ivan HarcegTREK KCK Oslany0:23:1224,18 km/h
2.42UCI Tomáš KojtalRCT Martin0:23:3223,84 km/h
3.157MAX Milan JurigaPROefekt0:23:4723,59 km/h
4.235M49 Jaroslav BuchtíkŠportservis team Bratislava0:23:5023,54 km/h
5.68M49 Miloš SopkoPROefekt0:23:5423,47 km/h
6.231MAX Jozef Martiška-0:24:1023,21 km/h
7.219M49 Miroslav Kovalík-0:24:1823,09 km/h
8.3MAX Juraj HolášDEMA Racing Team0:24:1923,07 km/h
9.225M17 Kristián JánošíkŠKC Liptovská Lúžna0:24:2123,04 km/h
10.12UCI Michal KubíkKPHC Turčianske Teplice0:24:2223,02 km/h
11.38M49 Martin RantoCK BIKE - sport Nová Dubnica0:24:3322,85 km/h
12.182M49 Igor RuskoHORAL-Bike-Team0:24:3922,76 km/h
13.105UCI Michal RžoncaFC Team Považská Bystrica0:24:4322,70 km/h
13.56MAX Michal HrivnákŠK Zniev0:24:4322,70 km/h
15.2MAX Andrej BohúňMalinô Skialp Team0:24:5122,58 km/h
15.140MAX Marek LitvajTurany Zed0:24:5122,58 km/h
17.122M59 Igor OtepkaCK Dolný Kubín0:24:5222,56 km/h
18.208MAX Juraj MelišDivina Racing Team0:24:5422,53 km/h
19.40M49 Roman PuclíkMalinô Skialp Team0:24:5822,47 km/h
20.110MAX Ján Bobrík-0:25:0422,38 km/h
21.39M49 Branislav KovalčíkČernová0:25:0722,34 km/h
22.115MAX Pavol ŽídekLietava0:25:0922,31 km/h
23.4UCI Igor ŠtepanovskýDEMA Racing Team0:25:1322,25 km/h
24.124MAX Radoslav Dírer-0:25:1722,19 km/h
25.34M49 Ivan BielikSportDiag0:25:2022,14 km/h
26.194TIR Daniel KristofčákMXM team0:25:2622,06 km/h
26.164MAX Martin StrakaŠK KOMPAS0:25:2622,06 km/h
28.186MAX Matej HaviarDHZ Lučatín0:25:3621,91 km/h
29.174MAX Michal ChalupčíkAll of Top Martin0:25:3721,90 km/h
30.206MAX Martin Turčekmtrozpocty0:25:4721,76 km/h
31.66MAX Daniel StreličkaVišňové0:26:0221,55 km/h
32.207M17 Patrik MelišDivina Racing Team0:26:1621,36 km/h
33.118M17 Timo LitvajDH Turany0:26:2221,28 km/h
34.163MAX Ľubomír KuzmanJurassic Bike Team Dolný Kubín0:26:2521,24 km/h
35.159M49 Vladimír Klucha-0:26:2821,20 km/h
36.9M59 Pavol Kubík-0:26:3021,17 km/h
37.217MAX Ľuboš ŽiaraR.T.T. Klub0:26:3321,13 km/h
38.35MAX Martin FrndaJHS Martin0:26:3421,12 km/h
39.111M17 Michal RakárLiptovský Ján0:26:3721,08 km/h
40.215MAX Patrik FiloKPHC Turčianske Teplice0:26:4520,97 km/h
40.114M17 Branislav GašparíkDivina Racing Team0:26:4520,97 km/h
42.240MAX Michal TrautenbergerBike Klub Lipa0:26:4620,96 km/h
43.229M49 Ján MaruškinPriatelia destilovaného ovocia0:27:1320,61 km/h
44.139M49 Marián MikáčCK EPIC Dohňany0:27:2020,52 km/h
45.29MAX Kamil BeláňChalupka trend cycles0:27:2220,50 km/h
46.184MAX Andrej Páleník-0:27:2520,46 km/h
47.141M60 Emil PrcínŠK Kriváň Važec0:27:2720,44 km/h
48.185Z39 Zuzana PáleníkováR-bike0:27:4020,28 km/h
49.203MAX Marek RigerLednické kone0:27:4320,24 km/h
50.143M17 Adam Hrabovský-0:27:4820,18 km/h
50.233M49 Ján Kršák-0:27:4820,18 km/h
52.192M49 Miroslav MartinekLos Colapsiňos0:27:4920,17 km/h
53.109MAX Miroslav Čahoj-0:27:5420,11 km/h
53.228M17 Adam BubelínyRCT Martin0:27:5420,11 km/h
55.161MAX Martin Bolo-0:27:5520,10 km/h
55.176MAX Tomáš Zachar-0:27:5520,10 km/h
57.177MAX Andrej Hill-0:27:5620,08 km/h
58.106M59 Juraj Papptrihealth.sk Partizánske0:27:5820,06 km/h
59.120M59 Marián HrabovskýRotary Club Martin0:27:5920,05 km/h
60.216MAX Michal MenichKPHC Turčianske Teplice0:28:0619,96 km/h
60.31M49 Jiří ŠkvařilContinental Sport Club Zvolen0:28:0619,96 km/h
62.24M49 Július UjčekTurany0:28:0719,95 km/h
63.75MAX Peter Roštek-0:28:0919,93 km/h
64.49M49 Grzegorz MichnowskiSSC Suchedniów0:28:1119,91 km/h
65.196M49 Vladislav German-0:28:1319,88 km/h
66.237MAX Ivan LazarDivina Racing Team0:28:1419,87 km/h
67.213M49 Bohdan BasarabKPHC Turčianske Teplice0:28:1819,82 km/h
68.113MAX Radomír JaníkKŠN Janík RaP0:28:2519,74 km/h
69.230MAX Martin Šramo-0:28:2819,71 km/h
69.147MAX Viktor Feťko-0:28:2819,71 km/h
71.241MAX Róbert Líškabeer inside team0:28:3319,65 km/h
72.101MAX Marcel Meliš-0:28:3419,64 km/h
73.96M49 Štefan HriňWitzenmann Vlkanová0:28:3619,62 km/h
74.246M59 Miroslav Kuželbeer inside team0:28:3719,60 km/h
75.77M59 Ján Macko-0:28:4819,48 km/h
76.183Z39 Mariana Janicová-0:28:5819,37 km/h
77.142MAX Ján Kamenský-0:29:0819,26 km/h
77.121M59 Štefan BelvončíkJurassic bike team Dolný Kubín0:29:0819,26 km/h
79.148MAX Róbert CsomorMT Bikers Pohronie - Zvolen0:29:2019,13 km/h
80.135M49 Ján SmudaTPD Transport0:29:2719,05 km/h
80.36M49 Roman Morgoš-0:29:2719,05 km/h
82.247Z39 Anna Kirnovábeer inside team0:29:2919,03 km/h
83.95M60 Ján BenkoJurassic Bike Team Dolný Kubín0:29:3418,97 km/h
84.107M59 Ľuboš VlčkoLubocar0:29:3518,96 km/h
85.41M49 Ľuboš Štefánko-0:29:3718,94 km/h
86.232M59 Jaroslav UlíkOŠK TATRAN Liptovská Osada0:29:3918,92 km/h
87.171M59 Jozef PaganíkCK EPIC Dohňany0:29:4118,90 km/h
87.204MAX Juraj LednickýLednické kone0:29:4118,90 km/h
89.193MAX Matúš Markotán-0:29:4618,85 km/h
90.238M49 Ľubomír Mažgút-0:29:5318,77 km/h
91.130MAX Tomáš Chabada-0:29:5418,76 km/h
92.54MAX Patrik LučanskýCC Martin0:29:5718,73 km/h
93.181MAX Miloš LaššákŠK KOMPAS0:30:0118,69 km/h
94.62M49 Milan Daništrek team0:30:0318,67 km/h
94.60M59 Miroslav HrinŽilina0:30:0318,67 km/h
96.242M49 Bohuslav Stehlíkbeer inside team0:30:0418,66 km/h
97.195M49 Rastislav FapšoLa Pohoda Považská Bystrica0:30:0718,63 km/h
98.65MAX Martin Kričko-0:30:2318,46 km/h
99.180M59 Ján KirdajSCK Ďumbier0:30:3218,37 km/h
100.210M49 Ľubomír Cabúkbikepoint.sk0:30:3418,35 km/h
100.32MAX Patrik Franko-0:30:3418,35 km/h
102.155M60 Pavel KaštánekŽilina0:30:3718,32 km/h
102.199MAX Tibor Barica-0:30:3718,32 km/h
104.214MAX Damián ValjašekKPHC Turčianske Teplice0:30:4218,27 km/h
105.151M49 Róbert SakáčRSA-Žilina0:30:4518,24 km/h
106.46MAX Ján Javornícky-0:30:4618,23 km/h
106.133Z39 Zuzana SchvarcováCyklo-Santé Kremnica0:30:4618,23 km/h
108.165M60 Vladimír GromKŠN Košecké Podhradie0:30:5618,14 km/h
109.7TIR Martin KollárI'm chrt, Kollo chrt ...0:31:0118,09 km/h
110.179M59 Juraj DojčárKBBS Turčianske Teplice0:31:0418,06 km/h
111.76M17 Matej ČervenkaDubnica nad Váhom0:31:0518,05 km/h
112.99MAX Maroš RišianŽiar nad Hronom0:31:0618,04 km/h
112.152M49 Vladimír MasnýDivina Racing Team0:31:0618,04 km/h
114.175MAX Martin MišovicZRNO + R-BIKE Dolný Kubín0:31:0718,03 km/h
115.218Z39 Andrea Snopková-0:31:1417,96 km/h
116.188MAX Róbert BatkaMartin0:31:1717,93 km/h
117.97M60 Blažej ŠkrteľMIDO0:31:2917,82 km/h
118.51M49 Richard Banáry-0:31:3117,80 km/h
119.45TIR Jaroslav Zimeľ-0:31:3217,79 km/h
119.223MAX Ján KováčJK TEAM0:31:3217,79 km/h
121.127TIR Ján AntalKPHC Turčianske Teplice0:31:3617,75 km/h
122.98MAX Jakub ChrančekNová Baňa0:31:3717,74 km/h
123.116MAX Dávid GabrielDH Turany0:31:3917,73 km/h
124.248MAX Milan Kirnbeer inside team0:31:4017,72 km/h
125.198MAX Peter Dolinajec-0:31:4217,70 km/h
126.170MAX Pavol Ďuratný-0:31:4617,66 km/h
127.145TIR Štefan Bajcár-0:31:4817,64 km/h
128.108M49 Milan Kudera-0:31:4917,63 km/h
129.211M49 Róbert KrajňákPupkáči0:31:5217,60 km/h
130.47M49 Ondrej Uličný-0:31:5517,58 km/h
131.91M49 Ivan KvapilDolný Kubín0:31:5817,55 km/h
132.245M49 Jaroslav Rypkabeer inside team0:31:5917,54 km/h
133.79M17 Alex Samuel Balga-0:32:0117,52 km/h
134.156M59 Štefan Varchol-0:32:0417,49 km/h
135.146MAX Michal Hudák-0:32:0817,46 km/h
136.126MAX Vladimír PiškoKPHC Turčianske Teplice0:32:0917,45 km/h
137.162MAX Peter Kašuba-0:32:1817,37 km/h
138.209Z49 Martina Cabúkovábikepoint.sk0:32:2017,35 km/h
139.86MAX Anton ĎurinaCYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA0:32:2417,31 km/h
140.57MAX Jozef Michálektrek team0:32:2517,31 km/h
141.200MAX Ján Janec-0:32:4117,16 km/h
142.64MAX Peter Potoč-0:32:4217,16 km/h
143.149M59 Peter MaslančíkDivina racing team0:32:4317,15 km/h
144.178Z50 Izabela RafanidesováSCK Ďumbier0:32:4817,10 km/h
145.150M49 Vladimír ŠtrboDivina Racing Team0:32:4917,09 km/h
146.61M49 Anton BackoŽilina0:32:5017,09 km/h
146.69MAX Vladimír Hajduch-0:32:5017,09 km/h
148.187MAX František Fusko-0:32:5617,03 km/h
149.220M49 Marián Strakoš-0:32:5817,02 km/h
150.189M59 Jozef Marček-0:33:0017,00 km/h
151.58M49 Juraj Michálektrek team0:33:0316,97 km/h
152.234Z49 Janka KršákováCK Vasilov0:33:0516,96 km/h
153.90MAX Jozef Kováč-0:33:0916,92 km/h
154.125M49 Andrej VričanKPHC Turčianske Teplice0:33:1116,91 km/h
155.173Z39 Viera PaganíkováKSN0:33:2116,82 km/h
156.83M59 Ladislav MazuchPupkáči MTB0:33:3016,75 km/h
157.73MAX Peter Pánik-0:33:4016,66 km/h
158.129Z39 Monika Sedliačková-0:33:4916,59 km/h
159.88Z39 Monika ChovanováDolný Kubín0:33:5016,58 km/h
160.52M49 Rastislav Ruttkay-0:34:0516,46 km/h
161.59TIR Dušan Straňák-0:34:1116,41 km/h
162.92M49 Michal Schenk-0:34:2016,34 km/h
163.117MAX Patrik BorkoDH Turany0:34:2216,32 km/h
164.25M49 Peter OndečkoRotary Club Martin0:34:2316,32 km/h
165.74M13 Dominik Roštek-0:34:3116,25 km/h
166.153Z50 Mária KaštánkováŽilina0:34:3816,20 km/h
167.19M59 Emil PlichtaSPORT TEAM MARKI0:34:3916,19 km/h
168.6M49 Vladimír Hanzel-0:34:4016,18 km/h
169.37MAX Jozef PlicaKeep smile :)0:34:4216,17 km/h
170.221TIR Róbert KolárIAMES Ružomberok0:34:5316,08 km/h
170.136Z39 Alžbeta Ševčíková-0:34:5316,08 km/h
172.123Z39 Zuzana HolášováLos Colapsiňos0:34:5816,04 km/h
173.15M49 Rastislav Ižip-0:34:5916,04 km/h
174.72MAX Ján Buocik-0:35:0416,00 km/h
175.71MAX Michal Rohoň-0:35:3815,74 km/h
176.18M60 František PaulovičSPORT TEAM MARKI0:35:5315,63 km/h
177.11M59 Kamil Beláň-0:35:5415,63 km/h
178.102M13 Erik Meliš-0:35:5615,61 km/h
179.44M13 Michal Zimeľ-0:35:5715,61 km/h
179.8M59 Ján SopúchKlub priateľov športu Žaškov0:35:5715,61 km/h
180.160M59 Peter Hepner-0:35:5715,61 km/h
182.28TIR Ivan KánContinental Sport Club Zvolen0:36:0015,58 km/h
183.190Z50 Elena KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:36:0215,57 km/h
184.197MAX Dalibor Matuškovič-0:36:0915,52 km/h
185.53M60 Milan NovákMT0:36:1215,50 km/h
185.82M59 Milan NemčekCYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA0:36:1215,50 km/h
187.172Z39 Lenka KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:36:1815,45 km/h
188.14M17 Dávid FrndaJHS Martin0:36:1915,45 km/h
189.166M59 Václav Slivka-0:36:3015,37 km/h
190.236Z49 Janka NikováŠportservis team Bratislava0:36:3115,36 km/h
191.22M60 Ján FrndaJHS Martin0:36:4415,27 km/h
192.137MAX Jozef Kozlík-0:36:5515,20 km/h
193.112M59 Pavol JaníkKŠN Janík RaP0:37:0015,16 km/h
193.80M17 Martin Hinka-0:37:0015,16 km/h
195.89Z49 Daniela RichtárikováPovažské Podhradie0:37:0815,11 km/h
196.17M59 Štefan BenčíkSPORT TEAM MARKI0:37:1315,07 km/h
197.205M59 Milan CibulkaCISS0:37:1415,07 km/h
198.201Z50 Ivica FerancováLučenec0:37:2514,99 km/h
199.21M59 Peter MarkovičSPORT TEAM MARKI0:37:3414,93 km/h
200.103Z39 Martina Melišová-0:37:5014,83 km/h
201.50Z49 Miroslava Banáryová-0:38:0014,76 km/h
202.239MAX Maroš Badík-0:38:1414,67 km/h
203.128M60 Zdeněk Veselý-0:38:1514,67 km/h
204.23Z39 Veronika Rybárová-0:38:1614,66 km/h
205.55M59 Peter MičuchWolves bike team PB0:38:2214,62 km/h
206.13M59 Ján JankovičMARTEL Slovakia0:38:2614,60 km/h
207.70M60 Vladimír Kupec-0:38:2814,58 km/h
207.104M49 Martin Ržonca-0:38:2814,58 km/h
209.158TIR Michal Peško-0:38:3614,53 km/h
209.78TIR Peter MegoMegateam0:38:3614,53 km/h
211.81MAX Peter ŠimčekŽilina0:38:4714,46 km/h
212.119M59 Ivan LamošRotary Club Martin0:38:5214,43 km/h
213.27M59 Pavol KováčikContinental Sport Club Zvolen0:38:5714,40 km/h
214.94M60 Stanislav LášticZázrivá0:39:0114,38 km/h
215.93M60 Juraj ŠutorZázrivá0:39:0414,36 km/h
216.100M13 Adam Hudec-0:39:1014,32 km/h
217.167M60 Miroslav Kalas-0:39:3014,20 km/h
218.222Z49 Jana KajdováJK TEAM0:39:3914,15 km/h
219.243TIR Miroslav Debnárbeer inside team0:39:4314,13 km/h
220.30MAX Michal KorgoContinental Sport Club Zvolen0:39:4414,12 km/h
221.87M60 Dušan ZvaloFATRA SKI Martin0:40:1813,92 km/h
222.48MAX Róbert Žiško-0:40:2413,89 km/h
223.26M13 Adam KánContinental Sport Club Zvolen0:40:2913,86 km/h
224.212M49 Dominik BeniakPupkáči0:41:0013,68 km/h
225.138M17 Dávid Rusnák-0:41:1413,61 km/h
226.191Z39 Júlia KubíkováKPHC Turčianske Teplice0:41:2213,56 km/h
227.43M17 Lukáš Zimeľ-0:41:2313,56 km/h
228.224M49 Daniel Zvarík ml.-0:41:3813,47 km/h
229.84Z50 Eva Uherová-0:41:4213,45 km/h
230.134MAX Milan KováčikTPD Transport0:42:1513,28 km/h
231.144M13 Hugo Hrabovský-0:42:4313,13 km/h
232.67M60 Anton GažoGanja bike Považská Bystrica0:43:0313,03 km/h
233.16M59 Peter ŽulkoSPORT TEAM MARKI0:43:1112,99 km/h
233.169Z39 Veronika Kečmariková-0:43:1112,99 km/h
235.85MAX Karol KamenskýCK Kameň Zvolen0:43:3612,87 km/h
236.5Z39 Monika Štepanovská-0:43:5512,77 km/h
237.1Z50 Eva FrndováJHS Martin0:43:5812,76 km/h
238.154M13 Oliver BielikSportDiag0:44:5312,50 km/h
239.226Z13 Emma MurínováLK Valčianska dolina0:45:5612,21 km/h
240.33Z13 Sabrina Civínová-0:45:5712,21 km/h
241.63Z49 Jana Makovníková-0:47:4111,77 km/h
242.227M13 Matúš BojnickýLK Valčianska dolina0:48:0511,67 km/h
243.249M13 Miňo Bodzanbeer inside team0:49:0911,41 km/h
244.10TIR Jozef Balek-0:51:0710,97 km/h
245.202M13 Filip Kovačka-0:55:0010,20 km/h
246.132Z13 Ema ChvojkováHillfort homebrewing1:26:536,46 km/h
247.131MAX Peter ChvojkaHillfort homebrewing1:26:556,45 km/h

DNF: 20 – Adam Markovič

späť na úvod stránky

partneri podujatia

QUICK SPORT

Bystrička

AMJ Tech, s.r.o.

beer inside team

DEK Stavebniny

Eleven sportswear Slovensko

MARKI SPORT

Pivovar Martins

NSK Servis, s.r.o.

Nutrend

Rector Slovakia

ROTARY CLUB MARTIN

Predajňa STIHL

Turiec film, o.z.

Únia Žien Slovenska

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Win, s.r.o.

mediálni partneri

Bikepoint

SPORTMEDIA, s.r.o.

mtbiker.sk

partnerské stránky

cyklopozitiv

cyklistimt


facebook


posledná aktualizácia: 29.04.2019